Lena i Lemoniada – słoneczne barwy na Twoim stole

Pastelowe wnętrza zyskały bardzo wielu zwolenników i cały czas cieszą się niesłabnącą popularnością. Modne barwy zdobią nie tylko ściany, meble czy ubrania, ale też porcelanową zastawę stołową.

Doskonałym przykładem świeżej, rozświetlającej wnętrza zastawy jest połączenie dwóch idealnie ze sobą współgrających kolekcji: Lena i Lemoniada od marki Altom Design. Słoneczne, inspirowane beztroskim latem barwy kolekcji Lemoniada w połączeniu ze stonowanymi szarościami kolekcji Lena, tworzą niezwykle zgrany, wakacyjny duet.

Całość przywołuje radość i tworzy oryginalną aranżację, której doskonałym uzupełnieniem będą tekstylia, szklane akcesoria (karafki do wody i soku czy patery na ciasto), błyszczące sztućce oraz metalowe koszyki.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkową zastawę stołową dla 4 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw.

Stwórz swój własny zestaw

ALTOM DESIGN LENA I LEMONIADA

Kolekcje Lena i Lemoniada, inspirowane modą lat 50-tych, są idealne do domu i ogrodu, na taras i działkę za miastem, na piknik i wycieczkę rowerową.

W skład obu kolekcji wchodzi oryginalna porcelanowa zastawa śniadaniowa w dwóch odsłonach kolorystycznych. Pierwsza z nich – Lemoniada – to dekoracja pełna słońca, łącząca cytrynowy żółty, z błękitem. Nie mniej urokliwa jest Lena – której stonowane szarości są idealnym tłem dla wyrazistych, pastelowych dodatków.