Letnio-jesienne przyjęcie pośród trawy

Kiedy kolorowe lato wkłada słomkowy kapelusz na głowę, zostaje nam jeszcze trochę czasu na przyjęcia w ogrodzie. W chłodniejsze wieczory zawsze można otulić się ciepłym kocem i rozpalić ognisko, a przy tym nacieszyć się świeżym powietrzem i odgłosami natury. Rustykalny urok drewnianego stołu na trawie warto podkreślić odpowiednią aranżacją.

Szary, lniany obrus, który wcale nie musi być idealnie wyprasowany, gładka porcelana o kremowym odcieniu, idealnie przejrzyste szkło i stalowe, srebrne sztućce. Do tego suchy, zwiastujący jesienny bukiet i słomiane akcesoria. Formy i materiały piękne w swojej prostocie jak ściernisko po żniwach.

Naciesz się ulubioną zapiekanką podaną prosto z piekarnika na iście wiejski stół, gorącym naparem chłodzonym wietrzykiem gaworzącym pośród drzew i ostatnimi promieniami letnio-jesiennego słońca.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 4 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Altom Design Bella

Kolekcja Bella marki Altom Design to porcelanowe naczynia o regularnych, prostych formach i delikatnie kremowym kolorze, z których można skompletować spójną zastawę stołową. Klasyczna i elegancka Bella może również posłużyć jako baza do wielu różnych aranżacji. Kolekcja jest bardzo uniwersalna – doskonała na różne okazje i do codziennego użytku.