Marynistyczny poranek

Wakacje kojarzą się ze słońcem, szumem morza, miękkością piasku grzejącego w stopy, a także delikatną, otulającą nas bryzą. Klimat nadmorskich kurortów można przywoływać na co dzień w swoim domu za pośrednictwem rzeczy codziennego użytku.

Marynistyczna kolekcja Today od marki Altom Design świetnie komponuje się z elegancką, polską porcelaną MariaPaula Nova. Łącz i miksuj formy oraz wzory i kreuj tym samym niebanalne kompozycje. Gładką, klasyczną porcelanę z powodzeniem można zestawić z tą w wyrazistych barwach. Razem będą się wzajemnie przenikały i uzupełniały.

Spraw, aby każdy posiłek spożywany w gronie najbliższych miał wyjątkową oprawę, którą stworzysz z pomocą pięknej porcelany i niebanalnych dodatków.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 4 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, śniadaniowy zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

ALTOM DESIGN TODAY

Stonowana elegancja, którą przebija nadmorska fala błękitu... "Today" to propozycja od marki Altom Design, która na myśl przywołuje lekki, wakacyjny styl marynistyczny. Nadmorskie motywy zaznaczone są przede wszystkim przez głęboki, granatowy kolor, białe paski i kropki oraz napis "Awesome Today” umieszczony na talerzu, filiżance, salaterce, kubku, czy poszewce na poduszkę. Z zastawą porcelanową z tej kolekcji każdego dnia będzie można poczuć się jak w wakacyjnym, nadmorskim kurorcie.MARIAPAULA NOVA

Porcelana kojarzy się z tradycjami polskiego domu, z kunsztem wykonania i przedmiotami o sentymentalnej wartości. Projektanci marki MariaPaula każdą z tych cech chcieli zamknąć w elementach kremowej zastawy. Tworzona jest tylko w polskich fabrykach z wykorzystaniem pokoleniowej wiedzy mistrzów porcelany. Najnowsza kolekcja MariaPaula Nova jest zderzeniem klasyki i kunsztu z nowoczesną formą oraz subtelnym kształtem. Ta współczesna, minimalistyczna forma w porcelanie MariaPaula Nova widoczna jest zwłaszcza w uchwytach oraz w kształcie imbryka, mlecznika, czy cukiernicy.