Natura na Twoim stole

Wykorzystywanie elementów natury w aranżacji wnętrz zyskuje coraz więcej zwolenników. Nic w tym dziwnego – na co dzień spędzamy wiele godzin w zamkniętych pomieszczeniach, tęskniąc za pięknem przyrody. Wplecenie choćby namiastki tego, co z naturą związane – czy to w postaci żywej roślinności, naturalnych barw czy choćby samych motywów - pozwoli na stworzenie w naszym domu prawdziwej oazy spokoju.

Urban Jungle to jeden z najmodniejszych aktualnie trendów – nic w tym dziwnego, dekorowanie wnętrz w tej stylistyce korzystnie wpływa na nasze samopoczucie. Nie musisz jednak zmieniać całego otoczenia – wystarczy, że wybierzesz kilka trafionych dodatków, a osiągniesz unikalną stylizację.

Niezwykle efektownym dodatkiem nawiązującym do miejskiej dżungli jest kolekcja porcelany Altom Design Urban. Połączenie naturalnych kolorów z roślinnymi motywami, w soczystych odcieniach zieleni oraz złotem wprowadzi do wnętrza Twojego domu niepowtarzalną atmosferę.

Idealnym uzupełnieniem całej aranżacji będą wyroby z drewna oraz złote elementy jak sztućce, podtalerze czy krystalicznie przeźroczyste kieliszki z subtelnym złotym obrzeżem.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw porcelany dla czterech osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw w stylu miejskiej dżungli.

Stwórz swój własny zestaw

ALTOM DESIGN URBAN

Tęsknimy za przyrodą, zwłaszcza gdy przez wiele godzin w ciągu dnia przebywamy w zamkniętych pomieszczeniach. W chwilach wytchnienia chcemy otaczać się naturą, bo w jej otoczeniu możemy prawdziwie odpocząć. Stylistykę miejskiej dżungli chcemy wprowadzać także do wnętrz swoich domów za pośrednictwem mnogości roślinnych i naturalnych akcentów, które zdobią także kolekcję porcelany Urban Jungle, Sand, Grafit, White i Gold.