Naturalnie i elegancko przy stole

Modna, pastelowa zieleń i półmatowa, miła w dotyku powierzchnia naczyń działają kojąco na zmysły jak natura. Modne i obecne w trendach złoto dodaje elegancji, a idealnie czysta biel obrusu i porcelany, przełamana pastelami, daje poczucie świeżości i lekkości.

Pełne gracji, jak baletnica w tańcu, zielone naczynia z kolekcji Ballerina doskonale uzupełniają białą zastawę porcelanową MariaPaula Natura. W subtelnie przyprawionej złotem aranżacji natura obecna jest w kojących zieleniach i organicznym reliefie białych naczyń.

Przypominające kuliste warzywa imbryk i cukiernica oraz pasujący do nich mlecznik zachęcają do ich dotknięcia i nalania do kubka ulubionego naparu. Reliefy naczyń i podkładek pod talerze wzajemnie się uzupełniają, tworząc doskonałą harmonię kształtów i powierzchni.

Złote obrzeża naczyń współgrają ze złotymi, lśniącymi sztućcami Galaxy Gold i doskonale kontrastują z serwetkami w naturalnych barwach. Aranżacja oparta na założeniach mix & match (mieszaj i łącz) to propozycja dla wielbicieli natury i stylistyki miejskiej dżungli z odrobiną glamour.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 4 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

MARIAPAULA NATURA ZŁOTA LINIA

Kolekcja Natura Złota Linia marki MariaPaula jest wykonywana wyłącznie w renomowanych polskich Zakładach Porcelany Stołowej Karolina, z białej porcelany najwyższej jakości, a zdobiona ręcznie złotem. Projekt jest świeży, oryginalny i zgodny ze światowymi trendami. Naczynia z organicznym reliefem mają kształt nawiązujący do kulistych warzyw i wygodny w użyciu fason talerzy i misek typu coupe. Kolekcja dedykowana jest wszystkim, którzy poszukują przedmiotów oryginalnych, które mają szansę stać się kultowymi, a jednocześnie dobrze zaprojektowanej porcelany, która wzbogaci chwile spędzone przy wspólnym stole.

ALTOM DESIGN BALLERINA

Kolekcję delikatnie kremowej porcelany Ballerina marki Altom Design zdobi nowoczesny relief, przypominający plisy na stroju baletnicy. Pełna gracji Ballerina uzupełni zastawę stołową, nadając aranżacji pastelowej świeżości i romantycznej lekkości. Zielone, szare i różowe naczynia świetnie sprawdzą się również w aranżacjach w stylu mix & match. Trzy delikatne, pastelowe kolory idealnie współgrają z gładkimi elementami klasycznych zestawów porcelany. Z jej elementów można stworzyć zestaw do porannej herbaty lub kawy oraz lekkiej sałatki, jogurtu i musli na dobre rozpoczęcie dnia.

ALTOM DESIGN URBAN GOLD

Inspiracją do stworzenia kolekcji porcelany Altom Design Urban Gold były barwy natury i stylistyka miejskiej dżungli. Brzegi naczyń o głębokim, szmaragdowym kolorze, zostały muśniete złotą linią, co dodało im stonowanej elegancji. Elementy kolekcji tworzą razem elegancki zestaw śniadaniowo-deserowy, którym można uzupełnić naczynia z innych kolekcji.