Niech się błyszczy! - glamour na wigilijnym stole

Obecny jest nie tylko w modzie, ale też w aranżacji wnętrz. Styl glamour cechuje się ponadczasową elegancją, która niepozbawiona jest casualowych cech. To estetyka, która bogata jest w złoto, błyszczące elementy, ale też barwy, które tonują całość. Dzięki temu styl ten jest wyrazisty, odważny, ale też luźny i niezobowiązujący.

Na wigilijnym stole również możesz stworzyć gustowną, ale zarazem przytulną i przyjemną dla oka aranżację – umożliwi Ci to porcelana z kolekcji Madame Gold, która kojarzy się z gracją i szykiem. Kremowa porcelana została ozdobiona delikatnym, złotym paskiem, który sprawia, że kolekcja ta sprawdza się na co dzień, ale i będzie znakomitym wyborem na Święta. Doskonałym uzupełnieniem całej aranżacji, który podkreśli szyk i elegancję wigilijnego stołu, jest zestaw złotych sztućców Galaxy od marki Altom Design.

Przygotuj w swoim domu święta w złocie i błyszczącej estetyce glamour.

Przygotowaliśmy dla Ciebie gotowy zestaw dla 6 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Nazwa produktu Ilość Cena
Brak opcji dla tego produktu.
Razem

KOLEKCJA ALTOM DESIGN MADAME GOLD

”Madame Gold” to nazwa, która kojarzy się z gracją oraz ponadczasową i nieprzemijalną elegancją. Kolekcja zastawy stołowej współgra z tymi założeniami, a złote zdobienia i lekko kremowy odcień porcelany nadaje jej elementom miękkości, uroku i subtelności. Kolekcja „Madame Gold”, o nowoczesnym kształcie, z powodzeniem może gościć na codziennym, jak i uroczystym stole.KOLEKCJA ALTOM DESIGN BELLA ECRU

Doskonale zdajesz sobie sprawę, że udane spotkanie w gronie najbliższych wymaga wyjątkowej oprawy. Piękna zastawa stołowa wprawi w zachwyt Twoich gości i stworzy magiczny nastrój spotkania. Na takie właśnie okazje mamy coś specjalnie dla Ciebie - klasyczną, a jednocześnie elegancką porcelanę Bella. Linia porcelany Bella wyróżnia się ciepłym, kremowym odcieniem, a także regularnym, prostym kształtem.