Niedzielny obiad z najbliższymi

Przyjęło się, że zastawę porcelanową wyciągamy tylko na ważne okazje. Niejednokrotnie taki serwis obiadowy w naszych domach ma pokoleniowy charakter i kojarzy się z tradycjami rodzinnego domu. Wspólny obiad z najbliższymi jest zawsze wyjątkowym świętem, które możesz podkreślić przez piękną aranżację stołu, na której królować będzie polska porcelana.

Takie wspólne chwile – zwłaszcza po całotygodniowym pędzie – są dla Ciebie szczególnie ważne i chcesz je uhonorować chociażby przez wyśmienity, niedzielny obiad. Pamiętaj, aby podać go na wyjątkowej zastawie, takiej jak porcelana MariaPaula Platynowa Linia, której delikatne i dostojne zdobienie podkreślą wyjątkowość tego rodzinnego spotkania.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 12 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

KOLEKCJA "PLATYNOWA LINIA" MARKI MARIAPAULA

Tradycyjny polski dom zawsze był pełen skarbów i pamiątek, przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Najcenniejszym wśród nich była porcelana. Wykładana na stół z wielkim szacunkiem, była świadkiem najważniejszych wydarzeń w życiu rodziny. Również dziś serwując posiłki na eleganckiej zastawie wyrażamy szacunek względem naszych gości.

Kolekcja porcelany stołowej MariaPaula Platynowa Linia to wyjątkowe zestawienie bieli ze zdobieniem w postaci linii wykonanych ze szlachetnej platyny. Ręczne wykonanie tak precyzyjnej dekoracji wymaga szczególnych artystycznych umiejętności, dlatego porcelana ta jest tak wyjątkowa.