Nordycka, zimowa uczta

Chłodne, zimowe dni nie zachęcają do wyjść i najchętniej wtedy zaszyłabyś się pod ciepłym kocem. A może przepyszny obiad z najbliższymi nieco rozgrzeje Twój organizm i pobudzi do działania? Jedzenie smakuje jeszcze lepiej, gdy robione jest w profesjonalnych naczyniach i spożywane z designerskiej zastawy porcelanowej.

Kolekcja Nordic Winter przywodzi na myśl nordycki krajobraz zasnuty grubymi warstwami śniegu, z którego przebija się światło ulicznych lamp i domostw. Jest to pejzaż, który choć mroźny, budzi miłe i ciepłe odczucia.

Stwórz taki klimat również w swoim domu, zwłaszcza gdy za oknem panuje mroźna atmosfera. Nordic Winter to iście skandynawska kolekcja porcelany stołowej, która będzie idealna podczas posiłków w zimowym otoczeniu.

Jeśli zależy Ci nie tylko na smacznym, ale też zdrowym gotowaniu, to do tego zadania sprawdzą się naczynia Valdinox Power. Garnki i brytfanny z powłoką nieprzywieralną zyskały wygląd tradycyjnych, żeliwnych naczyń czym przywołują retro stylistykę, która doskonale komponuje się ze skandynawską kolekcją naczyń porcelanowych Nordic Winter.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy, zimowy zestaw obiadowy. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw.

Stwórz swój własny zestaw

Nazwa produktu Ilość Cena
Brak opcji dla tego produktu.
Razem

KOLEKCJA „NORDIC WINTER” MARKI ALTOM DESIGN

Zimowy, biały krajobraz, mroźny wiatr, połacie śniegu spoczywające na zboczach, renifery przedzierające się przez zaspy i miasta oświetlone blaskiem lamp, gdy wcześnie zapada zmrok. Z takimi widokami mogą kojarzyć się nam kraje północne, zwane też nordyckimi. Zainspirowały one projektantów kolekcji Altom Design do stworzenia zimowej, świątecznej kolekcji odnoszącej się do Skandynawii i Bożego Narodzenia. Nordic Winter to świąteczna, zimowa kolekcja, w której królują podstawowe barwy czerni i bieli z dodatkiem złotych zdobień, które dekorują miskę, talerz deserowy, filiżankę do kawy i herbaty, czy tekstylia. Zimowo-świąteczny czas wpływa także na zmianę aranżacji wnętrza w naszych mieszkaniach. Porcelana z kolekcji Nordic Winter w skandynawskim stylu pozwoli przyozdobić stół nie tylko podczas wigilijnej kolacji, ale podczas trwania całego, zimowego czasu. Skandynawskie wnętrza – mimo całego minimalizmu – są przytulne, jasne i przestrzenne. Taki nastrój w swoim domu zbudujesz także przez porcelanowe dodatki na stół, takie jak: talerz deserowy, miska, czy kubek.

KOLEKCJA „POWER” MARKI VALDINOX

Naczynia kuchenne powinny być wytrzymałe i uniwersalne, a przy tym cechować się oryginalnym i wyrazistym designem. Te właściwości posiada kolekcja garnków Valdinox Power, która zyskała zdecydowany wygląd. Funkcjonalne i praktyczne naczynia kuchenne, stworzone według najnowocześniejszych założeń produkcyjnych. Dzięki czemu garnek i brytfanna z tej kolekcji są wytrzymałe i sprostają każdemu, kuchennemu wyzwaniu.