Nowoczesna elegancja na Twoim stole

Nie tylko ważne uroczystości, ale i codzienne posiłki powinny zyskać wyjątkową oprawę. Stworzenie odpowiedniej aranżacji stołu umożliwi Ci piękna, często przekazywana z pokolenia na pokolenie, porcelanowa zastawa stołowa.

Elegancko podane danie w połączeniu z miłą rodzinną atmosferą to niewątpliwie recepta na udane i niezapomniane posiłki. Wyjątkową i niepowtarzalną oprawę możesz stworzyć przy pomocy kolekcji MariaPaula Nova. Ciepły, kremowy odcień porcelany nadaje kolekcji lekkości i niezwykłego uroku.

Idealnym uzupełnieniem aranżacji będą krystalicznie przeźroczyste kieliszki, karafki i wazony oraz błyszczące, wykonane z niezwykłą starannością, sztućce Apollo.

Całość pięknie wyeksponowana na eleganckim obrusie stworzy unikalną kompozycję.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkową zastawę stołową dla 6 osób. Łatwo możesz ją kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Kolekcja MariaPaula Nova Ecru

Kolekcja MariaPaula Nova jest zderzeniem klasyki i kunsztu z nowoczesną formą oraz subtelnym kształtem. Współczesna, minimalistyczna forma MariaPaula Nova widoczna jest zwłaszcza w uchwytach kubków i filiżanek oraz w kształcie imbryka, mlecznika, czy cukiernicy. Porcelana ta zyskuje lekko kubistyczny kształt. To wszystko sprawia, że elementy serwisu MariaPaula Nova wpasują się w aranżację stołu ważnych uroczystości, jak i tych codziennych spotkań.