Odświętny stół przyprawiony złotem

Idealnie biała i gładka powierzchnia porcelany wspaniale wygląda na tle neutralnej szarości bawełnianego obrusu. Lekkie, nowoczesne formy porcelany MariaPaula Moderna Gold najlepiej prezentują się w oszczędnych aranżacjach, w których jedyną „przyprawą” jest złoto.

Porcelana ze złotym, ręcznie malowanym i nieregularnym paskiem, złote sztućce i podkładki pod talerze oraz kieliszki i szklanki ze złotym rantem tworzą spójny, nowoczesny i elegancki zestaw stołowy.

Dwa kształty talerzy, które można ze sobą dowolnie łączyć, wpisują kolekcję porcelany Moderna w modny trend mix & match – mieszaj i łącz.

To kolekcja idealna na okazje wymagające szczególnej oprawy dla tych, którzy preferują style minimalistyczne i wyznają zasadę, że mniej znaczy więcej.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 6 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Nazwa produktu Ilość Cena

Półmisek porcelana MariaPaula Moderna Gold 33 cm owalny ze złotym zdobieniem

- +
65,40 zł

Zestaw kawowy dla 6 osób porcelana MariaPaula Moderna Gold ze złotym zdobieniem (21 elementów)

- +
399,90 zł

Zestaw obiadowy dla 6 osób kwadratowy porcelana MariaPaula Moderna Gold ze złotym zdobieniem (24 elementy)

- +
849,90 zł

Szklanki do wody / do napojów / do drinków Altom Design Rubin Gold 370 ml (komplet 6 sztuk)

- +
48,50 zł

Wazony szklane / świecznik szklany Royal Leerdam Avangarda Gold / zestaw dekoracyjny 3 elementy

- +
39,90 zł

Kieliszki do wina białego Altom Design Rubin Gold 370 ml (komplet 6 sztuk)

- +
57,50 zł

Podkładka pod talerz / na stół Altom Design złota 33 cm

- +
11,90 zł
Razem

MARIAPAULA MODERNA GOLD

Kolekcja Moderna powstała na gruncie wielowiekowej tradycji polskiej porcelany oraz mody na styl lat 60. Naczynia wyglądające lekko i nowocześnie to ukłon w stronę jednego z najlepszych okresów w polskim designie.

Inspirowane naturą formy, dobrze osadzone, „zatopione” pokrywki oraz dwa kształty talerzy i półmisków – okrągły i kwadratowy – które można dowolnie ze sobą łączyć to wyróżniki kolekcji dostępnej w zestawach i na sztuki.

Zdobione paskiem o zmiennych szerokościach, ręcznie malowanym złotem naczynia marki MariaPaula produkowane są w renomowanych, polskich fabrykach porcelany w Ćmielowie, a zdobione w Chodzieży. Kolekcja MariaPaula Moderna to produkt najwyższej jakości, zgodny z najnowszymi trendami we wzornictwie.

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!