Odświętny stół przyprawiony złotem

Idealnie biała i gładka powierzchnia porcelany wspaniale wygląda na tle neutralnej szarości bawełnianego obrusu. Lekkie, nowoczesne formy porcelany MariaPaula Moderna Gold najlepiej prezentują się w oszczędnych aranżacjach, w których jedyną „przyprawą” jest złoto.

Porcelana ze złotym, ręcznie malowanym i nieregularnym paskiem, złote sztućce i podkładki pod talerze oraz kieliszki i szklanki ze złotym rantem tworzą spójny, nowoczesny i elegancki zestaw stołowy.

Dwa kształty talerzy, które można ze sobą dowolnie łączyć, wpisują kolekcję porcelany Moderna w modny trend mix & match – mieszaj i łącz.

To kolekcja idealna na okazje wymagające szczególnej oprawy dla tych, którzy preferują style minimalistyczne i wyznają zasadę, że mniej znaczy więcej.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 6 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

MARIAPAULA MODERNA GOLD

Kolekcja Moderna powstała na gruncie wielowiekowej tradycji polskiej porcelany oraz mody na styl lat 60. Naczynia wyglądające lekko i nowocześnie to ukłon w stronę jednego z najlepszych okresów w polskim designie.

Inspirowane naturą formy, dobrze osadzone, „zatopione” pokrywki oraz dwa kształty talerzy i półmisków – okrągły i kwadratowy – które można dowolnie ze sobą łączyć to wyróżniki kolekcji dostępnej w zestawach i na sztuki.

Zdobione paskiem o zmiennych szerokościach, ręcznie malowanym złotem naczynia marki MariaPaula produkowane są w renomowanych, polskich fabrykach porcelany w Ćmielowie, a zdobione w Chodzieży. Kolekcja MariaPaula Moderna to produkt najwyższej jakości, zgodny z najnowszymi trendami we wzornictwie.