Pastelowa kuchnia

Pastelowe odcienie to w ostatnim czasie bardzo modny trend w aranżacji wnętrz, gdyż emanują spokojem, pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie, a pomieszczeniom nadają niezwykłej lekkości.

Ciepłe, przytulne pomieszczenie w pastelowych barwach to prawdziwa oaza spokoju. Jeśli chcesz, aby Twoja kuchnia stała się takim miejscem, nie musisz od razu zmieniać całego wystroju. Wystarczy, że wprowadzisz kilka, pasujących do siebie pastelowych elementów.

Idealnym sposobem na odmianę Twojej kuchni będzie kolekcja Pastele od marki Silesia Rybnik. Subtelne kolory garnków w połączeniu z letnią dekoracją kolekcji Lemoniada od marki Altom Design wprowadzą do wnętrza pozytywny, pachnący cytrusami nastrój.

Doskonałym uzupełnieniem całości będą tekstylia i akcesoria kuchenne w naturalnych kolorach oraz praktyczne i funkcjonalne metalowe koszyki.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw garnków, naczyń i akcesoriów kuchennych. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw.

Stwórz swój własny zestaw

Razem

SILESIA RYBNIK PASTELE

Kolory mają wpływ na nasze samopoczucie. Dosadne, odważne barwy mogą z biegiem czasu powodować u nas poczucie rozdrażnienia, dlatego w aranżacji najlepiej postawić na kolory stonowane. Garnki emaliowane w pastelowych odcieniach będą „uspokajać” Twoje zmysły.

Garnki emaliowane, polskiej marki Silesia, charakteryzuje stonowany, ale przy tym pozytywny kolor.

ALTOM DESIGN LEMONIADA

Lemoniada kojarzy nam się z latem, gorącymi promieniami słońca i orzeźwieniem, jakie daje ten napój. Te wakacyjne wspomnienia projektanci marki Altom Design zamknęli w kolekcji, którą nazwali właśnie Lemoniada.

Lemoniada nada Twojej kuchni świeżego, letniego stylu. Wprowadzi do tego wnętrza ożywczy nastrój pachnący cytrusami. Salaterka wykonana jest z wysokiej jakości porcelany, która zapewni użytkowanie salaterki przez długie lata.