Ponadczasowa elegancja na Twoim stole

Zarówno w modzie, jak i aranżacji wnętrz projektanci cały czas szukają nowych i ciekawych inspiracji – wszak projektowanie to bardzo twórczy proces, który wymaga nowatorskich i świeżych pomysłów. Jedną z takich inspiracji jest marmur – niegdyś wyznacznik luksusu i wysokiej pozycji społecznej.

Od wieków wykorzystywany był zarówno w architekturze, jak i w wystroju wnętrz. Elegancki i wytworny stanowił wyraz doskonałego gustu i prestiżu. Dziś szlachetny marmur pojawia się w naszych domach w różnej formie i stanowi ekskluzywne dopełnienie wystroju wnętrz.

Oryginalny motyw marmuru w nieco odświeżonej odsłonie zagościł również na elementach najnowszej kolekcji porcelany MariaPaula Marble.

Złota dekoracja o strukturze marmuru wraz z ciepłym odcieniem porcelany stanowi niezwykłe, ponadczasowe połączenie, które stworzy w Twoim domu wyjątkową i niepowtarzalną aranżację.

Doskonałym uzupełnieniem całej zastawy będą błyszczące sztućce, elegancki obrus i krystalicznie przeźroczyste dodatki, takie jak kieliszki i świeczniki zdobione złotem.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkową zastawę stołową dla 6 osób. Łatwo możesz ją kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Nazwa produktu Ilość Cena

Serwis / zestaw kawowy dla 6 osób Porcelana MariaPaula Nova Ecru Marble (21 elementów)

- +
389,90 zł

Serwis / zestaw obiadowy na 6 osób Porcelana MariaPaula Nova Ecru Marble (24 elementy)

- +
759,90 zł

Obrus na stół bawełniany Altom Design ecru / kremowy 160 x 240 cm

- +
47,40 zł

Kieliszki do wina białego Altom Design Rubin Gold 370 ml (komplet 6 sztuk)

- +
57,50 zł

Serwetka bankietowa na stół / bankietówka Altom Design ecru 40 x 40 cm

- +
5,90 zł

Zestaw sztućców na 6 osób Gerpol Apollo połysk (24 el.)

- +
219,90 zł
Razem

MARIAPAULA ECRU NOVA MARBLE

Moda zmienia się jak w kalejdoskopie, jednak ponadczasowa elegancja jest zawsze stylowa. Porcelana, złoto i marmur to elementy, które zawsze będą kojarzyć się z luksusem i sztuką. Elementy porcelanowe i marmurowe doskonale ze sobą współgrają, a ich idealnym dopełnieniem jest złoto. Dziś projektanci bardzo chętnie czerpią inspirację z marmuru, wypełniając nim całe wnętrza lub wprowadzając go w dodatkach.

Odmiana marmuru ze złotymi żyłkami doskonale wpisuje się w najnowsze trendy, w których królują motywy nawiązujące do natury, a także złote dodatki. Kolekcja polskiej porcelany MariaPaula Ecru Nova Marble to doskonały sposób na zaaranżowanie stołu zgodnie z aktualnymi trendami, a jednocześnie ponadczasowo.

Zestawy kawowe i obiadowe z kolekcji MariaPaula Ecru Nova ze złotym zdobieniem Marble dedykowane są wszystkim, którzy kochają proste, szlachetne formy przyprawione nutką luksusu.

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!