Ponadczasowa elegancja na Twoim stole

Zarówno w modzie, jak i aranżacji wnętrz projektanci cały czas szukają nowych i ciekawych inspiracji – wszak projektowanie to bardzo twórczy proces, który wymaga nowatorskich i świeżych pomysłów. Jedną z takich inspiracji jest marmur – niegdyś wyznacznik luksusu i wysokiej pozycji społecznej.

Od wieków wykorzystywany był zarówno w architekturze, jak i w wystroju wnętrz. Elegancki i wytworny stanowił wyraz doskonałego gustu i prestiżu. Dziś szlachetny marmur pojawia się w naszych domach w różnej formie i stanowi ekskluzywne dopełnienie wystroju wnętrz.

Oryginalny motyw marmuru w nieco odświeżonej odsłonie zagościł również na elementach najnowszej kolekcji porcelany MariaPaula Marble.

Złota dekoracja o strukturze marmuru wraz z ciepłym odcieniem porcelany stanowi niezwykłe, ponadczasowe połączenie, które stworzy w Twoim domu wyjątkową i niepowtarzalną aranżację.

Doskonałym uzupełnieniem całej zastawy będą błyszczące sztućce, elegancki obrus i krystalicznie przeźroczyste dodatki, takie jak kieliszki i świeczniki zdobione złotem.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkową zastawę stołową dla 6 osób. Łatwo możesz ją kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

MARIAPAULA ECRU NOVA MARBLE

Moda zmienia się jak w kalejdoskopie, jednak ponadczasowa elegancja jest zawsze stylowa. Porcelana, złoto i marmur to elementy, które zawsze będą kojarzyć się z luksusem i sztuką. Elementy porcelanowe i marmurowe doskonale ze sobą współgrają, a ich idealnym dopełnieniem jest złoto. Dziś projektanci bardzo chętnie czerpią inspirację z marmuru, wypełniając nim całe wnętrza lub wprowadzając go w dodatkach.

Odmiana marmuru ze złotymi żyłkami doskonale wpisuje się w najnowsze trendy, w których królują motywy nawiązujące do natury, a także złote dodatki. Kolekcja polskiej porcelany MariaPaula Ecru Nova Marble to doskonały sposób na zaaranżowanie stołu zgodnie z aktualnymi trendami, a jednocześnie ponadczasowo.

Zestawy kawowe i obiadowe z kolekcji MariaPaula Ecru Nova ze złotym zdobieniem Marble dedykowane są wszystkim, którzy kochają proste, szlachetne formy przyprawione nutką luksusu.