Hity Dnia
Hity Dnia

Posiłek we dwoje w żywych kolorach

Czym byłby świat, gdybyśmy pozbawili go barw? Gdyby nasza codzienność przybrała wszelakie odcienie szarości, bez najmniejszej iskierki koloru? Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak ogromny wpływ na nasze życie mogą mieć kolory. Nie tylko potrafią wywołać radość oraz przyjemność - mogą one również wprowadzać niepokój, czy też motywować nas do działania.

Delikatne, stonowane barwy łagodzą nasze emocje, dzięki czemu możemy się wyciszyć, a także odprężyć. Łatwiej jest nam wówczas o formułowanie myśli, kreowanie pomysłów.

Żywe, jednolite kolory pobudzają do życia. Soczystość tych barw pozytywnie nastraja i daje prawdziwy impuls do działania.

Rozsądne dobieranie kolorów w naszym otoczeniu może zatem stać się doskonałym wsparciem w budowaniu naszego codziennego, pozytywnego nastroju.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 2 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój indywidualny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Nazwa produktu Ilość Cena
Brak opcji dla tego produktu.
Razem

PORCELANA ALTOM DESIGN MONOKOLOR

Monokolor to prawdziwie optymistyczna linia, która nie tylko skupia na sobie wzrok, ale i pobudza do działania. Prosta forma elementów kolekcji sprawia, że bardzo łatwo można ją łączyć z innymi kolekcjami porcelany. W ofercie Monokolorów znajdziesz kolor: koralowy, turkusowy, żółty, voyager oraz limonkowy.PORCELANA ALTOM DESIGN BELLA ZŁOTA LINIA

Doskonale zdajesz sobie sprawę, że udane spotkanie w gronie najbliższych wymaga wyjątkowej oprawy. Piękna, klasyczna zastawa stołowa Bella wprawi w zachwyt Twoich gości i stworzy magiczny nastrój spotkania.

Kolekcja Bella wyróżnia się ciepłym, kremowym odcieniem porcelany, a także regularną, prostą sylwetką, która została podkreślona przez delikatne, złote zdobienia na brzegach.