Prosto z łąki na rodzinny stół

Lato to doskonała okazja do przeobrażenia naszego tarasu czy też przydomowego ogródka w magiczne miejsce, gdzie wspólnie z najbliższymi będziemy mogli celebrować posiłek na łonie natury.

Słońce, zapach kwiatów i dojrzewających owoców. Smak truskawek, długie, piesze wycieczki... Sielankowe widoki, które są częścią wakacyjnych miesięcy, zachęcają nas do różnego rodzaju aktywności fizycznych czy też gier oraz zabaw poza domowym zaciszem.

Warto korzystać ze sprzyjającej aury także w trakcie spożywania posiłku. Obiad czy też popołudniowa kawa, zorganizowane na świeżym powietrzu, będą kolejną sposobnością do rozkoszowania się pięknem przyrody i łapania promyków słońca.

Doskonałą oprawą tych beztroskich chwil będzie kolekcja "Polne Kwiaty" od marki Altom Design, która łączy w sobie porcelanowe elementy oraz tekstylia. Delikatne, pastelowe kolory kwiatów, o stylistyce dziecięcych rysunków, nadadzą pozytywny charakter plenerowej aranżacji stołu.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy, plenerowy zestaw dla 4 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny niezbędnik każdego letniego spotkania.

Stwórz swój własny zestaw

Nazwa produktu Ilość Cena

Bieżnik na stół Altom Design kolekcja Polne Kwiaty 40 x 140 cm

- +
18,90 zł
Razem

KOLEKCJA POLNE KWIATY MARKI ALTOM DESIGN

Sielankowa aranżacja, pozytywne kolory, jasne wnętrza – takimi barwami chcesz się otaczać w swoim domu, gdyż wprowadzają Cię one dobry nastrój i dobre nastawienie. Kolekcja "Polne Kwiaty" swą grafiką przywołuje beztroskie chwile. Motyw polnych kwiatów nawiązuje do dziecięcych rysunków, przez co nabiera on dodatkowego, pozytywnego charakteru.

Elementy zastawy stołowej "Polne Kwiaty" zostały wykonane z wysokiej jakości porcelany, która będzie służyła Tobie przez długie lata. Tekstylia z kolekcji, wykonane ze 100% bawełny, staną się doskonałą ozdobą zarówno Twojego salonu, jak i jadalni.

PORCELANA MARIAPAULA ECRU

Z zamiłowania do najlepszej jakości, tradycji i niezwykłego piękna powstała kolekcja porcelany MariaPaula Ecru. Porcelanowa zastawa została zaprojektowana i stworzona z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu przypomina prawdziwe dzieło sztuki.

Ciepły, przyjemny dla oka, delikatny kolor porcelany wzbudzi podziw wszystkich gości oraz sprawi, że każde spotkanie nabierze odświętnego i wyjątkowego charakteru. Niebywałą zaletą jest jej niezwykła uniwersalność, dzięki której porcelana doskonale sprawdzi się w połączeniu z dowolną aranżacją stołu.

MariaPaula Ecru charakteryzuje się ciepłym odcieniem porcelany, która zawdzięcza swój kolor specjalnemu doborowi chemicznemu surowców. Nadają one wyrobom niepowtarzalnego koloru. Płynność linii oraz kremowa barwa porcelany przenosi nas w idealny świat harmonii, piękna i sił natury które od wieków stanowiły źródło natchnienia dla artystów.

KOLEKCJA SECRET GARDEN MARKI ALTOM DESIGN

Lato kojarzy się z gorącym słońcem, śpiewem ptaków, smakiem owoców, zapachem kwiatów z ogrodów i polskich łąk. Te relaksujące i sielankowe widoki projektanci marki Altom Design zachowali na dłużej w "Secret Garden". Kolekcja ta łączy w sobie wysokiej jakości porcelanowe elementy, jak i bawełniane tekstylia, które wspólnie udekorują Twój dom, a na myśl przywodzić będą pozytywne obrazy kojarzące się z letnimi ogrodami pełnymi pachnących i kolorowych kwiatów.