Przyjęcie pod gołym niebem - czyli letnie spotkanie w plenerze

Lato to najlepszy czas na celebrowanie wspólnego posiłku w nieco innej odsłonie niż na co dzień: spotkania w plenerze, przy grillu, czy przy basenie. Na letnim przyjęciu pod gołym niebem doskonale sprawdzą się swobodne, niezobowiązujące dekoracje, a także często niedoceniane plastikowe naczynia...

Ciepłe, słoneczne dni kojarzą się z radością i wolnością, a także doskonałą okazją do spędzenia więcej czasu na świeżym powietrzu, kiedy to wykorzystujemy niemal każdy promyk słońca, cieszymy się z letniej aury, a także zachwycamy się bujną zielenią.

Posiłek serwowany na łonie natury - czy to w przydomowym ogródku czy też na łące - wymaga odmiennej oprawy niżeli ten zorganizowany w jadalni, salonie.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy, plenerowy zestaw. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny niezbędnik każdego letniego spotkania.

Stwórz swój własny zestaw

Nazwa produktu Ilość Cena

Bieżnik na stół Altom Design kolekcja Lena 40 x 140 cm

- +
19,90 zł
Razem

Meble ogrodowe wcale nie muszą być standardowe, kupione w sklepie. Drewniane skrzynki, czy też palety są doskonałym materiałem umożliwiającym zbudowanie własnego zestawy plenerowego - nawet bez konieczności użycia gwoździ, czy też wykorzystania profesjonalnych narzędzi.

Ustawienie popularnej skrzynki po owocach do góry dnem pozwoli na uzyskanie nie tylko oryginalnego siedziska, ale i ciekawego stołu, który wystarczy jedynie uzupełnić o bieżnik, czy też serwetę w soczystych kolorach lub letnich deseniach.

W trakcie przyjęcia w plenerze doskonale sprawdzą się szklane, a także plastikowe naczynia wyposażone w specjalne pokrywki, które ochronią nasze smakowite przekąski oraz orzeźwiające napoje przed uciążliwymi owadami.

Warto również uzupełnić letni stół o papierowe słomki, czy też kolorowe ściereczki kuchenne, które umożliwią nie tylko otarcie naszych dłoni, ale i wytarcie rozlanego soku.

KOLEKCJA LEMONIADA MARKI ALTOM DESIGN

Kolekcja Lemoniada to prawdziwe zaproszenie na piknik albo letnie przyjęcie w ogrodzie. Pozwala na kompletne "wyposażenie" we wszystkie akcesoria, niezbędne do organizacji posiłku, a także przyjęcia na świeżym powietrzu.

Kolekcja Lemoniada to piękna, porcelanowa zastawa deserowa w modnej, wesołej, letniej kolorystyce - filiżanki, kubki, talerzyki deserowe i salaterki. Do porcelany dopasowane zostały dodatkowe elementy dekoracyjne - obrusy i bieżniki na stół, maty stołowe, a nawet dekoracyjne poszewki na poduszki - wszystko to sprawia, że piknikowy stół będzie wyglądał niezwykle dekoracyjnie i spójnie.

Lemoniada to także cała gama szklanych akcesoriów, niezbędnych podczas letnich spotkań: karafki i butelki na świeże soki i schłodzone napoje, duże słoje z kranikiem oraz szklanki, także w wersji z pokrywką i słomką, które zapobiegają rozlewaniu napojów np. przez dzieci.

Kolejną częścią kolekcji Lemoniada jest ogromna gama plastikowych naczyń w soczystej kolorystyce, które pozwolą na bezstresową organizację przyjęć na świeżym powietrzu. Naczynia plastikowe świetnie sprawdzają się w okresie letnim, gdy luźne spotkania także z udziałem dzieci wymagają zastawy stołowej odpornej na uszkodzenia i stłuczki, a także łatwej w transporcie i nie zajmującej dużo miejsca.