Pyszny poranek - nakrycie stołu idealne na szybkie śniadanie

Mawia się, że śniadanie powinno się jeść niczym król i nie chodzi tu tylko o to, co znajdzie się na talerzu, ale również o to w jaki sposób danie zostanie podane.

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu całego dnia, dlatego też tak istotnej jest, aby był sycący i pożywny. Odpowiednio zbilansowane śniadanie jest nie tylko zdrowe - dostarcza również energii niezbędnej do działania.

Odpowiednia oprawa śniadania w postaci ciekawej porcelany o kontrastujących kolorach może nie tylko wprowadzić nas w dobry nastój, ale i wzmóc nasz apetyt.

Kolory czerni i bieli to podstawowe barwy, które w modzie są symbolem prostoty, ale też nieprzemijającej elegancji. Nie inaczej jest w aranżacji wnętrza, w której barwy te wzajemnie się dopełniają i przenikają. Taka właśnie jest porcelana śniadaniowa "Miłość w Kratkę", której estetyka nasuwa skojarzenia ze stylem bostońskim – minimalistycznym i prostym, ale przy tym klasycznym i w dobrym guście.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 1 osoby. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój indywidualny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Nazwa produktu Ilość Cena
Brak opcji dla tego produktu.
Razem

PORCELANA ALTOM DESIGN MIŁOŚĆ W KRATKĘ

Elementy z kolekcji "Miłość w Kratkę” zostały wykonane z dobrej jakości porcelany o lekko kremowym zabarwieniu. Zewnętrzna ich powierzchnia została pokryta jednolitym kolorem, który został podkreślony przez prostą kratkę i zwieńczony napisem "Love". Wszystkie porcelanowe elementy z kolekcji "Miłość w kratkę" łatwo utrzymać w czystości, dzięki prostej, minimalistycznej formie oraz możliwości mycia w zmywarce.PORCELANA ALTOM DESIGN BELLA

Doskonale zdajesz sobie sprawę, że udane spotkanie w gronie najbliższych wymaga wyjątkowej oprawy. Piękna, klasyczna zastawa stołowa Bella wprawi w zachwyt Twoich gości i stworzy magiczny nastrój spotkania.

Kolekcja Bella wyróżnia się ciepłym, kremowym odcieniem porcelany, a także regularną, prostą sylwetką. Jej uniwersalność sprawia, że stanie się doskonałym uzupełnieniem zarówno tych wielkich, jak i mniejszych wyjątkowych okazji.