Radosne tchnienie wiosny

Piękne, słoneczne dni nastrajają nas pozytywnie i korzystnie wpływają na nasze samopoczucie. Budząca się do życia przyroda zachęca do długich spacerów i kontemplowania przyrody. Także w domowej aranżacji chcemy przywołać tchnienie wiosny, dlatego do naszych mieszkań wprowadzamy kolory oraz elementy dekoracyjne, które kojarzą się z ciepłymi porami roku.

Kolekcje porcelany Monokolor Koralowy i Maki, od marki Altom Design, swoją barwną dekoracją wpisują się w najnowsze trendy kolorystyczne i aranżacyjne, gdyż nawiązują do barwy Koralu – koloru roku 2019.

Porcelana w wyrazistych i ożywczych kolorach w zestawieniu z rustykalnymi naczyniami emaliowanymi pozwoli na stworzenie niezwykle barwnej aranżacji stołu, która przywoła radosne tchnienie wiosny.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 2 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

KOLEKCJA „MONOKOLOR KORALOWY” OD MARKI ALTOM DESIGN

Żywe, jednolite kolory pobudzają do życia. Soczystość tych barw pozytywnie nastraja i daje impuls do działania. Taka właśnie jest kolekcja Monokolor, od marki Altom Design, na którą składają się naczynia kuchenne takie jak: kubek, talerz deserowy, miska, czy kieliszek do jajka. Linia ta skupia na sobie wzrok, a także sprawia, że wnętrze nabiera optymistycznej atmosfery.

KOLEKCJA „MAKI” OD MARKI ALTOM DESIGN

Kolekcja Maki od marki Altom Design na gładkiej powierzchni porcelany namalowana jest jakby lekkimi muśnięciami pędzla. Talerz, kubek, miska oraz filiżanka porcelanowa dzięki temu zyskały lekki, wiosenny charakter.

Elementy porcelanowe z kolekcji Maki przywołają na stole tchnienie lata – nawet w ponure, jesienno-zimowe dni. Zdobienia na talerzach, kubkach, miskach i filiżankach z tej linii wyglądają, jakby były malowane akwarelowymi farbami, co jeszcze bardziej podkreśla den delikatny, nieulotny charakter tej kwiatowej dekoracji.

Kolekcja porcelany Maki przywołuje na myśl polski, sielski krajobraz, który zaklęty został w rzeczach codziennego użytku, byś podczas każdorazowego ich użytkowania mogła przypominać sobie gorące lato pachnące polnymi kwiatami.

KOLEKCJA KLASYCZNYCH NACZYŃ KUCHENNYCH OD MARKI SILESIA RYBNIK

Kolekcja naczyń emaliowanych wyróżnia się prostym, tradycyjnym fasonem, który nada posmaku wyjątkowości w każdej kuchni. Inspiracja kuchnią staropolską nadaje im charakter dekoracyjny, a dzięki nowoczesnej konstrukcji garnki te zapewnią Ci komfort przygotowywania ulubionych potraw.