Skandynawski design w Twojej kuchni

Skandynawska stylistyka aranżacji wnętrz to bardzo modny w ostatnim czasie trend. Dominują w niej jasne kolory, naturalne tkaniny i drewniane dodatki. Na stołach gości krystalicznie czyste szkło, bez żadnych zdobień, a wszystkie elementy wyposażenia są proste, ale zarazem praktyczne i funkcjonalne.

Z inspiracji stylem skandynawskim powstała najnowsza kolekcja patelni Sand od marki Valdinox. Imitująca kamień powierzchnia naczyń w połączeniu z drewnianymi uchwytami sprawia, że jest to produkt niezwykle designerski.

Zestawienie patelni Valdinox Sand z akcesoriami kuchennymi, takimi jak: drewniane łopatki, deski, młynek do soli i pieprzu oraz czajnik ze stali nierdzewnej pozwoli stworzyć dopracowaną aranżację, która wprowadzi do Twojej kuchni powiew skandynawskiej estetyki.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw kuchenny. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw.

Stwórz swój własny zestaw

Razem

VALDINOX SAND

Kolekcja patelni Valdinox Sand to naczynia inspirowane stylem skandynawskim. Połączenie klasyki i nowoczesności wprowadzi do Twojej kuchni naturalność i harmonię. Patelnie Valdinox Sand, przystosowane do wszelkiego rodzaju kuchenek, to niezwykle uniwersalne i funkcjonalne naczynia, które sprawdzą się podczas każdego kuchennego wyzwania.