Słodki, świąteczny poczęstunek w stylu Nature

Kiedy na dworze robi się biało, a w naszych domach roznosi się aromat słodkiego kakao, aromatycznych mandarynek i korzennych pierniczków to znak, że idą najpiękniejsze Święta - Święta Bożego Narodzenia. Tak wyjątkowy czas wymaga odpowiedniej oprawy przejawiającej się w aranżacji wnętrz naszych domostw. Porcelana ze świątecznym motywem, biały obrus, delikatne lampki, a także inne bożonarodzeniowe ozdoby - to właśnie takie detale wprowadzają do naszych domów prawdziwego ducha Świąt Bożego Narodzenia.

Wybierając porcelanę zarówno na wigilijną kolację, jak i do świątecznej kawy nie bójmy się mieszać różnych stylistyk. Zestawienie elementów skandynawskiej kolekcji Nordic Winter z naturalistyczną kolekcją Joy pozwoli nam uzyskać przytulny i niepotarzany klimat.

Równie trafnym posunięciem jest wykorzystanie nieobrobionego drewna w dekorowaniu stołu. Zastosowanie plastrów wykonanych z pni drzew sprawi, że całość ociepli nawet surowe, nowoczesne wnętrze domu.

Przygotowaliśmy dla Ciebie gotowy zestaw dla 7 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Nazwa produktu Ilość Cena
Brak opcji dla tego produktu.
Razem

KOLEKCJA "BELLA ZŁOTA GIRLANDA" MARKI ALTOM DESIGN

Doskonale zdajesz sobie sprawę, że udane spotkanie w gronie najbliższych wymaga wyjątkowej oprawy. Piękna zastawa stołowa wprawi w zachwyt Twoich gości i stworzy magiczny nastrój spotkania. Na takie właśnie okazje mamy coś specjalnie dla Ciebie - klasyczną, a jednocześnie elegancką porcelanę Bella.

Linia porcelany Bella wyróżnia się ciepłym, kremowym odcieniem, a także regularnym, prostym kształtem.

KOLEKCJA "JOY" MARKI ALTOM DESIGN

Wesoły czas, pełen rodzinnego ciepła, góry prezentów pod zielonym drzewkiem. Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku, który kojarzy się z puszystym śniegiem, blaskiem kolorowych światełek i wspólnej wieczerzy przy wigilijnym stole. Radość ze świątecznego ucztowania ma podkreślać kolekcja Joy, do której należą naczynia porcelanowe takie jak filiżanka do kawy i herbaty ze spodkiem, talerz deserowy, miska, czy kubek oraz tekstylia.

Zimowy czas bożego narodzenia kojarzy się także ze specjalną na tę okazję aranżacją wnętrz. Królują barwy bieli, czerwieni i zieleni oraz złotych dodatków. Kolekcja porcelany Joy w swej estetyce odnosi się do roślinnego i kolorystycznego elementu świąt: jemioła, ostrokrzew kolczasty, cyprys i sosna. Barwny wieniec zdobi lekko kremową powierzchnie porcelany i wieńczy ją napisem „Joy” (radość).

KOLEKCJA "NORDIC WINTER" MARKI ALTOM DESIGN

Zimowy, biały krajobraz, mroźny wiatr, połacie śniegu spoczywające na zboczach, renifery przedzierające się przez zaspy i miasta oświetlone blaskiem lamp, gdy wcześnie zapada zmrok. Z takimi widokami mogą kojarzyć się nam kraje północne, zwane też nordyckimi. Zainspirowały one projektantów kolekcji Altom Design do stworzenia zimowej, świątecznej kolekcji odnoszącej się do Skandynawii i Bożego Narodzenia. Nordic Winter to świąteczna, zimowa kolekcja, w której królują podstawowe barwy czerni i bieli z dodatkiem złotych zdobień, które dekorują miskę, kubek, filiżankę do kawy i herbaty, czy tekstylia.