Słodki, świąteczny poczęstunek w stylu Nature

Kiedy na dworze robi się biało, a w naszych domach roznosi się aromat słodkiego kakao, aromatycznych mandarynek i korzennych pierniczków to znak, że idą najpiękniejsze Święta - Święta Bożego Narodzenia. Tak wyjątkowy czas wymaga odpowiedniej oprawy przejawiającej się w aranżacji wnętrz naszych domostw. Porcelana ze świątecznym motywem, biały obrus, delikatne lampki, a także inne bożonarodzeniowe ozdoby - to właśnie takie detale wprowadzają do naszych domów prawdziwego ducha Świąt Bożego Narodzenia.

Wybierając porcelanę zarówno na wigilijną kolację, jak i do świątecznej kawy nie bójmy się mieszać różnych stylistyk. Zestawienie elementów skandynawskiej kolekcji Nordic Winter z naturalistyczną kolekcją Joy pozwoli nam uzyskać przytulny i niepotarzany klimat.

Równie trafnym posunięciem jest wykorzystanie nieobrobionego drewna w dekorowaniu stołu. Zastosowanie plastrów wykonanych z pni drzew sprawi, że całość ociepli nawet surowe, nowoczesne wnętrze domu.

Przygotowaliśmy dla Ciebie gotowy zestaw dla 7 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

KOLEKCJA "BELLA ZŁOTA GIRLANDA" MARKI ALTOM DESIGN

Doskonale zdajesz sobie sprawę, że udane spotkanie w gronie najbliższych wymaga wyjątkowej oprawy. Piękna zastawa stołowa wprawi w zachwyt Twoich gości i stworzy magiczny nastrój spotkania. Na takie właśnie okazje mamy coś specjalnie dla Ciebie - klasyczną, a jednocześnie elegancką porcelanę Bella.

Linia porcelany Bella wyróżnia się ciepłym, kremowym odcieniem, a także regularnym, prostym kształtem.

KOLEKCJA "JOY" MARKI ALTOM DESIGN

Wesoły czas, pełen rodzinnego ciepła, góry prezentów pod zielonym drzewkiem. Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku, który kojarzy się z puszystym śniegiem, blaskiem kolorowych światełek i wspólnej wieczerzy przy wigilijnym stole. Radość ze świątecznego ucztowania ma podkreślać kolekcja Joy, do której należą naczynia porcelanowe takie jak filiżanka do kawy i herbaty ze spodkiem, talerz deserowy, miska, czy kubek oraz tekstylia.

Zimowy czas bożego narodzenia kojarzy się także ze specjalną na tę okazję aranżacją wnętrz. Królują barwy bieli, czerwieni i zieleni oraz złotych dodatków. Kolekcja porcelany Joy w swej estetyce odnosi się do roślinnego i kolorystycznego elementu świąt: jemioła, ostrokrzew kolczasty, cyprys i sosna. Barwny wieniec zdobi lekko kremową powierzchnie porcelany i wieńczy ją napisem „Joy” (radość).

KOLEKCJA "NORDIC WINTER" MARKI ALTOM DESIGN

Zimowy, biały krajobraz, mroźny wiatr, połacie śniegu spoczywające na zboczach, renifery przedzierające się przez zaspy i miasta oświetlone blaskiem lamp, gdy wcześnie zapada zmrok. Z takimi widokami mogą kojarzyć się nam kraje północne, zwane też nordyckimi. Zainspirowały one projektantów kolekcji Altom Design do stworzenia zimowej, świątecznej kolekcji odnoszącej się do Skandynawii i Bożego Narodzenia. Nordic Winter to świąteczna, zimowa kolekcja, w której królują podstawowe barwy czerni i bieli z dodatkiem złotych zdobień, które dekorują miskę, kubek, filiżankę do kawy i herbaty, czy tekstylia.