Smakowity, niedzielny obiad

Niedzielne obiady u babci związane były z pewną tradycją, w której królowały ziemniaki, kotlety schabowe i rosół z domowym makaronem. Pyszny, wyrazisty smak i głęboki kolor tej zupy chcesz osiągnąć także podczas przygotowywania jej w swojej kuchni – oczywiście według tego sprawdzonego, pokoleniowego przepisu, dzięki któremu wyjątkowy aromat i smak domowego rosołu budzi w Tobie ogrom miłych wspomnień.

Kolekcja naczyń emaliowanych "Kokoszka Smakoszka" nie tylko umożliwi Ci przygotowanie wybornego rosołu, ale i innych, zdrowych i smacznych dań, a to wszystko za sprawą niebywałych zalet, jakie niesie ze sobą emalia.

Naczynia emaliowane są bezpieczne dla zdrowia, ponieważ nie wchodzą w reakcję z żywnością, a gładka, szczelna powłoka uniemożliwia gromadzenie i rozmnażanie się bakterii. Ponadto naczynia emaliowane nie zawierają niklu, dzięki czemu są doskonałym wyborem dla alergików, rodzin z małymi dziećmi oraz osób, które chcą po prostu zdrowo gotować.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw naczyń i akcesoriów kuchennych. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw.

Stwórz swój własny zestaw

Razem

SILESIA RYBNIK KOKOSZKA SMAKOSZKA

Kogut, kura czy kurczak – to wesoły, kolorowy motyw, który zdobi kolekcję garnków i rondli emaliowanych od marki Silesia Rybnik. Ten rustykalny motyw ociepli wnętrze Twojej kuchni, a niebywałe zalety emalii sprawią, że gotowanie będzie przyjemnością, a przygotowywane potrawy będą nie tylko smaczne, ale i zdrowe.