Śniadanie dla dwojga

Nic tak nie pobudza, jak zapach świeżo zmielonej kawy o poranku oraz boczku i jajek skwierczących na patelni. Te aromaty oznajmiają, że szykuje się wyjątkowe, pyszne śniadanie.

Śniadanie dla dwojga – to brzmi niezwykle dobrze. Warto zaczynać każdy dzień od takiej celebracji wspólnych chwil.

Nie tylko uroczyste śniadanie, ale również to codzienne wymaga wyjątkowej oprawy, którą możesz stworzyć za sprawą klasycznej porcelany MariaPaula Biała. Uzupełnij ją o wyraziste dodatki – jak serwetki bankietowe w odcieniach granatu czy kieliszki z barwioną nóżką.

W przygotowaniu śniadaniowej uczty konieczne są również niezastąpione, kuchenne narzędzia, takie jak: patelnia czy rondelek Rock od marki Valdinox, dzięki którym odkryjesz wspaniały smak i aromat przyrządzanych potraw.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy, śniadaniowy zestaw. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw.

Stwórz swój własny zestaw

KOLEKCJA PORCELANY MARIAPAULA BIAŁA

Porcelana bywa uosabiana z dziełami sztuki. Na przestrzeni wieków była świadectwem dobrobytu i wysokiej pozycji społecznej właścicieli. Przy powstawaniu kolekcji MariaPaula w całym procesie wykorzystano doświadczenia pokoleń polskich mistrzów porcelany. To pełna powabu i klasy, produkowana w Polsce, porcelanowa zastawa stołowa.KOLEKCJA NACZYŃ KUCHENNYCH VALDINOX ROCK

Uwielbiasz gotować i eksperymentować w kuchni? Jeśli tak, to potrzebujesz do tego idealnych naczyń kuchennych. Z miłości do gotowania powstała linia garnków, patelni, rondli i brytfann marki Valdinox Rock. Ponadczasowe naczynia kuchenne Valdinox sprawią, że z gotowania będziesz czerpać jeszcze więcej przyjemności. Odkryj wspaniały smak i aromat przyrządzanych potraw i zachwyć podniebienia swoich gości.