Śniadanie w stylu Marine

Szum morza, ciepłe promienie słońca, lekka bryza owiewająca twarz... To obrazy, za którymi szczególnie tęsknimy w okresie jesienno-zimowym. Ten klimat gorącego lata możesz przywołać na co dzień za pomocą rzeczy codziennego użytku, takich jak porcelana śniadaniowa.

Połączenie bieli z różnymi odcieniami barwy niebieskiej, a także z motywem pasków, czy kropek - to niezawodny sposób na lekką, na myśl przywołującą wakacje aranżację stołu.

Aby stół nabrał iście marynarskiego charakteru warto uzupełnić go o drewniane elementy w naturalnych odcieniach - na myśl przywiodą one wyszlifowane przez morskie fale kawałki drewna, które można spotkać porzucone na piaszczystych plażach...

Nie bój się zestawić tej letniej aranżacji stołu z jesiennymi kompozycjami kwiatowymi! Wrzos, uznawany za symbol jesieni, sprawi, że całość nabierze ciepłego, przytulnego charakteru.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 3 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, śniadaniowy zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Razem

KOLEKCJA TODAY MARKI ALTOM DESIGN

Stonowana elegancja, którą przebija nadmorska fala błękitu... "Today" to propozycja od marki Altom Design, która na myśl przywołuje lekki, wakacyjny styl marynistyczny. Nadmorskie motywy zaznaczone są przede wszystkim przez głęboki, granatowy kolor, białe paski i kropki oraz napis "Awesome Today” umieszczony na talerzu, filiżance, salaterce, kubku, czy poszewce na poduszkę. Z zastawą porcelanową z tej kolekcji każdego dnia będzie można poczuć się jak w wakacyjnym, nadmorskim kurorcie.