Stół mlekiem i miodem płynący

Śniadanie to najważniejsza część dnia, dlatego powinno być podane po królewsku. Cóż lepiej zaspakaja apetyt niż świeży chleb oraz miska musli z mlekiem i miodem? Może ono smakować jeszcze lepiej jeżeli będzie podane w wyjątkowy sposób. Porcelana w plastry miodu z kolekcji Honey doskonale wpisze się w ten ważny moment rozpoczynający dzień.

Coraz częściej chcemy otaczać się rzeczami, które kolorem i stylistyką nawiązują do motywów występujących w przyrodzie - nic więc dziwnego, że plaster miodu to bardzo modny wzór, który od kilku lat obecny jest w designie i aranżacji wnętrz.

Kolekcja porcelany Honey w plastry miodu to zastawa śniadaniowa, która budzi słodkie skojarzenia. Przywołuje zapach lata, brzęczenie pszczół i sielankowy, lekko rustykalny klimat. Jednocześnie delikatnie kremowa porcelana Honey jest elegancka i subtelna.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 4 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

KOLEKCJA "HONEY" MARKI ALTOM DESIGN

Subtelny wzór imitujący plaster miodu zdobi talerz, miskę i kubek z kolekcji Honey od marki Altom Design. Honey to piękna i elegancka porcelana, z którą warto rozpoczynać dzień, ale też uczynić z niej zastawę, która będzie nam towarzyszyła podczas ważniejszych uroczystości. Delikatne żłobienia imitujące plaster miodu stały się inspiracją do nazwy – Honey (miód), który kojarzy się słodko, lekko i niezwykle ciepło.

KOLEKCJA "NOVA ECRU" MARKI MARIAPAULA

Porcelana kojarzy się z tradycjami polskiego domu, z kunsztem wykonania i przedmiotami o sentymentalnej wartości. Projektanci marki MariaPaula każdą z tych cech chcieli zamknąć w elementach kremowej zestawy, dlatego też jest ona produkowana z najwyższa dbałością w polskich fabrykach z wykorzystaniem wielopokoleniowej wiedzy mistrzów porcelany.