Stół w stylu Modern Hampton & Glamour

Stylistyka Hampton wywodzi się z nadmorskich kurortów, Glamour z hollywoodzkiego, czerwonego dywanu. Przez jedną i drugą przemawia nonszalancka elegancja, dobry gust i blichtr, który połączony jest z ponadczasową klasą. Takimi cechami charakteryzuje się również porcelana z kolekcji Good Life i Megan od marki Altom Design, która wspólnie tworzy spójną zastawę stołową.

Elementy kolekcji Good Life - odwołujące się do amerykańskiej stylistyki – oraz Megan – czerpiącej z estetyki światowych domów mody – razem tworzą piękną zastawę, która uświetni każdą domową uroczystość.

Porcelanowe elementy tych dwóch kolekcji skąpane są w złocie i granacie o interesującej fakturze imitującej jeans. Zderzenie tych dwóch dekoracji daje połączenie elegancji, klasyki, ozdobności, ale też barw i wzorów, wśród których po prostu dobrze się wypoczywa.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 2 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

KOLEKCJA "GOOD LIFE" MARKI ALTOM DESIGN

W amerykańskiej stylistyce aranżacji wnętrz dobrze się wypoczywa, bo łączy w sobie casulaowy styl z tym wyszukanym, bardziej formalnym. Dobrym przykładem jest tutaj estetyka Modern Hampton & Glamour, która jest frywolna, ale i klasyczna. Taka jest też porcelana z kolekcji Good Life od marki Altom Design, której elementy zastawy takie jak: kubki, talerzyki, filiżanki i miski cechują się niezobowiązującą elegancją.

KOLEKCJA "MEGAN" MARKI ALTOM DESIGN

Wielcy kreatorzy mody wyznaczyli kanon szyku i ponadczasowej elegancji na stałe podkreślając swoją obecność nie tylko w strojach, ale i designie oraz aranżacji wnętrz. Z takich założeń czerpie też kolekcja porcelany stołowej Megan od marki Altom Design, której dekoracja budzi skojarzenia z wzorem Monogram Canvas, którym sygnowany jest francuski dom mody Louis Vuitton.