Subtelność i elegancja

Po całym dniu ciężkiej pracy najlepszym i jednocześnie najpiękniejszym sposobem na odpoczynek jest spędzenie czasu z ukochaną rodziną. Z myślą o wspólnym celebrowaniu posiłków powstała kolekcja porcelany MariaPaula Ecru Nova Pure.

MariaPaula Ecru Nova Pure to porcelanowa zastawa o ciepłym, kremowy odcieniu, ozdobiona delikatną, platynową dekoracją. Drobne, precyzyjnie wykonane elementy zdobienia nadają zastawie delikatności i subtelnej elegancji.

Połączenie pięknej zastawy MariaPaula Ecu Nova Pure z wyszukanymi dodatkami, takimi jak świeczniki z kryształkami, błyszczące sztućce czy eleganckie kieliszki stworzy subtelną aranżację, która podkreśli wszystkie wspólne chwile spędzone przy rodzinnym stole.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkową zastawę stołową dla 6 osób. Łatwo możesz ją kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

MARIAPAULA ECRU NOVA PURE

Porcelana kojarzy się z tradycjami polskiego domu, z kunsztem wykonania i przedmiotami o sentymentalnej wartości. Przekazywana z pokolenia na pokolenie uważana jest za swoiste dzieło sztuki. Piękna zastawa stołowa podkreśli wagę każdej uroczystości.

Kolekcja MariaPaula Nova Ecru Pure to wyjątkowe zestawienie delikatnej kremowej porcelany z platynowym zdobieniem w formie linii i kropek. Drobne, precyzyjnie wykonane elementy dekoracji nadają zastawie delikatności i subtelnej elegancji.