Świąteczna aranżacja stołu w wytwornej i eleganckiej odsłonie

Porcelana od wieków uważana była za swoiste dzieło sztuki, które traktowano pieczołowicie i przekazywano sobie z pokolenia na pokolenie. Zastawa porcelanowa wyciągana była tylko na uroczyste okazje, na których pełniła istotną rolę. Porcelana nadal traktowana jest w taki sposób i trudno dziś sobie wyobrazić bożonarodzeniowy stół bez jej udziału.

Święta naznaczone porcelaną zdobioną platyną, to wyraz elegancji i wytworności. Polska porcelana MariaPaula wykonywana jest z artystycznym zacięciem i rękodzielniczym kunsztem, którego wyrazem jest platynowa linia zaznaczona na gładkiej powierzchni porcelany.

Zestaw kawowy Platynowa Linia w połączeniu z porcelaną zdobioną prawdziwym złotem pozwolą stworzyć aranżację stołu niemalże w królewskim stylu.

Przygotowaliśmy dla Ciebie gotowy zestaw dla 12 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Nazwa produktu Ilość Cena

Wazon kula szklany na kwiaty Edwanex średnica 30 cm

- +
94,90 zł
Razem

PORCELANA MARIAPAULA

Tradycyjny polski dom zawsze był pełen skarbów i pamiątek, przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Najcenniejszym wśród nich była porcelana. Wykładana na stół z wielkim szacunkiem, była świadkiem najważniejszych wydarzeń w życiu rodziny. Również dziś serwując posiłki na eleganckiej zastawie wyrażamy szacunek względem naszych gości.

PORCELANA MARIAPAULA PLATYNOWA LINIA

Platynowa Linia to kolekcja, w której brzegi porcelany ozdobione zostały szlachetną linią platyny. Chłodna, dostojna dekoracja sprawia, że zastawa doskonale wpisuje się również w wystrój wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu.

PORCELANA MARIAPAULA ZŁOTA LINIA

MariaPaula Złota Linia to kolekcja z klasyczną dekoracją. Wyjątkowa biel porcelany w połączeniu ze złotym paskiem nadaje kolekcji wyrafinowanej elegancji. Porcelana dekorowana jest prawdziwym złotem, a dekoracje wykonywane są ręcznie.