Valdinox Prime
Valdinox Prime

Świąteczny stół w stylu Hamptons

Styl Hamptons to estetyka klimatycznych nadmorskich kurortów, w których elity spędzały wolne chwile. Połączenie dobrego smaku, elegancji i dostojności z lekkimi, swobodnymi elementami, często nawiązującymi do marynistyki. Kolorystyka utrzymana w jasnych bielach i szarościach, czasem z pastelowymi dodatkami i dekoracjami nawiązującymi do morskich klimatów. Zazwyczaj połączona z elementami przepychu (glamour) - metalicznymi, błyszczącymi dodatkami.

Nasza propozycja na świąteczny stół w stylu Hamptons to jasna aranżacja, przełamana naturalną zielenią, z wyrafinowanymi, błyszczącymi dodatkami, nadającymi całości szyku, elegancji, a jednocześnie lekkości. Biele, błękity i odcienie szarości dobrze komponują się ze srebrnymi dodatkami i akcentami marynistycznymi. Mieniąca się przepychem zastawa stołowa kontrastuje z podkreślającymi świąteczny charakter zielonymi wieńcami, łącząc nowoczesność z tradycją.

Biała zastawa stołowa z luksusowymi, platynowymi zdobieniami to połączenie dwóch linii polskiej porcelany MariaPaula - "Platynowa Linia" i "Snow". Idealnie pasują do siebie wzorem i odcieniem porcelany, a ich platynowe i srebrne dekoracje świetnie dodają świątecznego klimatu na stole.

Ważnym elementem tej propozycji są elementy tekstylne. Jasne (białe i w odcieniach szarości) obrus, nałożone na niego dekoracyjne bieżniki oraz serwetki dla gości zostały odpowiednio dobrane, tak aby dopełniać estetykę aranżacji stołu, jednocześnie podkreślając elegancję i dostojność zastawy porcelanowej.

Piękne szklane kieliszki, tutaj spełniające zarówno rolę użytkową, jak i funkcję dekoracyjną (jako "podstawka" pod świecę) dodają całości powiewu świeżości i lekkości. Całość jest pełna elegancji i odświętnego charakteru, ale dopełniona metalicznymi dodatkami w formie okazjonalnych figurek nada świątecznym spotkaniom odpowiedni nastrój. Światełka choinki czy świec, odbijające się w szklanych i metalicznych dodatkach zbudują dodatkową, romantyczną otoczkę we wnętrzu. A przy świetle niezwykle dekoracyjnej latarni z przyjemnością będziemy oczekiwać na pierwszą gwiazdkę czy wspólnie śpiewać bożonarodzeniowe kolędy.

Przygotowaliśmy dla Ciebie gotowy zestaw dla 12 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, śniadaniowy zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Nazwa produktu Ilość Cena
Brak opcji dla tego produktu.
Razem

PORCELANA MARIAPAULA PLATYNOWA LINIA

Porcelana bywa uosabiana z dziełami sztuki. Na przestrzeni wieków była świadectwem dobrobytu i wysokiej pozycji społecznej właścicieli. Przy powstawaniu kolekcji MariaPaula w całym procesie wykorzystano doświadczenia pokoleń polskich mistrzów porcelany. To pełna powabu i klasy, produkowana w Polsce, porcelanowa zastawa stołowa.

MariaPaula Platynowa Linia to wyjątkowe zestawienie głębokiej bieli ze zdobieniem w postaci pasów i linii wykonanych z szlachetnej platyny. Ręczne wykonanie, tak precyzyjnej dekoracji, wymaga szczególnych artystycznych umiejętności. Chłodny, dostojny motyw zdobniczy nadaje całej zastawie oszałamiający efekt.PORCELANA MARIAPAULA SNOW

Kolekcja MariaPaula Snow swój urok zawdzięcza białej porcelanie, którą ozdobiono przestrzenną kalką będącą połączeniem reliefu i kaskady kropek w kolorze platyny. Subtelne reliefowe fragmenty dekoracji porcelany są delikatnie wyczuwalne po dotknięciu dłonią.

Drobne elementy zdobienia, precyzyjnie wykonane, nadają zastawie delikatności. Każdy porcelanowy element został udekorowany indywidualnym wzorem, który współgra z pozostałymi detalami. Precyzyjnie wykonane elementy dekoracji nadają zastawie niezwykle szlachetnego wyrazu.