Święta pachnące lasem

Stół jest zdecydowanie najważniejszym meblem w całym domu, gdyż jest miejscem, przy którym skoncentrowane jest życie całej rodziny. Nie inaczej jest w trakcie Świąt Bożego Narodzenia – to właśnie przy nim zasiadamy, gdy tylko na niebie pojawi się pierwsza gwiazdka. To na nim kładziemy tradycyjne potrawy i to przy nim dzielimy się opłatkiem, śpiewamy kolędy i rozmawiamy. Nic więc dziwnego, że chcemy, aby w trakcie Świąt wyglądał naprawdę wyjątkowo.

Czerwień, zieleń i biel to bez wątpienia tradycyjne barwy Świąt Bożego Narodzenia. Warto zatem, aby zagościły na naszym stole w postaci porcelanowej zastawy, czy też dekoracyjnych dodatków, takich jak drewniane figurki, czy bawełniane serwetki bankietowe.

Nie tylko te trzy barwy są tak charakterystyczne dla Świąt – Boże Narodzenia na myśl przywodzi również jemiołę i świąteczne igliwie. Udekorowanie naszego stołu żywymi gałązkami świerku, jodły, czy też jałowca pozwoli osiągnąć ciekawy efekt wizualny, a dodatkowo rozprowadzi po wnętrzach naszego domu piękny zapach.

Dopełnieniem świątecznej aranżacji jest oczywiście jemioła, która w postaci wieńców, czy też kul powinna zawisnąć w naszej jadalni lub salonie. Równie dobrze jemioła może zagościć na naszym stole – nie tylko w formie pojedynczych gałązek, ale i w postaci dekoru na porcelanowej zastawie.

Przygotowaliśmy dla Ciebie gotowy zestaw dla 6 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Nazwa produktu Ilość Cena
Brak opcji dla tego produktu.
Razem

KOLEKCJA "JOY" MARKI ALTOM DESIGN

Wesoły czas, pełen rodzinnego ciepła, góry prezentów pod zielonym drzewkiem. Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku, który kojarzy się z puszystym śniegiem, blaskiem kolorowych światełek i wspólnej wieczerzy przy wigilijnym stole. Radość ze świątecznego ucztowania ma podkreślać kolekcja Joy, do której należą naczynia porcelanowe takie jak filiżanka do kawy i herbaty ze spodkiem, talerz deserowy, miska, czy kubek oraz tekstylia.

Zimowy czas bożego narodzenia kojarzy się także ze specjalną na tę okazję aranżacją wnętrz. Królują barwy bieli, czerwieni i zieleni oraz złotych dodatków. Kolekcja porcelany Joy w swej estetyce odnosi się do roślinnego i kolorystycznego elementu świąt: jemioła, ostrokrzew kolczasty, cyprys i sosna. Barwny wieniec zdobi lekko kremową powierzchnie porcelany i wieńczy ją napisem „Joy” (radość).