Święta pełne radości – bożonarodzeniowa aranżacja stołu

Radość ze wspólnego świętowania, bycia razem przy wigilijnym stole w szczęściu, spokoju i zdrowiu. Boże Narodzenie to magiczne święto, podczas którego przemijają troski i złości, a za to panuje prawdziwie rodzinna atmosfera. Podkreśl ten wyjątkowy czas piękną, porcelanową zastawą, przy której wspólne ucztowanie będzie niezapomniane.

Do stworzenia niebanalnej aranżacji stołowej potrzebnych jest kilka elementów. Na wigilijnej wieczerzy nie powinno zabraknąć porcelany, która w naszej kulturze kojarzy się z tradycyjnym przedmiotem, przekazywanym z pokolenia na pokolenie.

Święta Bożego Narodzenia przywodzą na myśl puszysty śnieg, zapach sosny, jemiołę, kolory bieli, czerwieni i zieleni. Zaakcentuj bożonarodzeniowy stół dodatkami z takim motywem, by w pełni wyrażał on magię Świąt.

Proponujemy Ci połączenie klasycznej porcelany z tą zdobioną świątecznymi motywami i ozdobami. Dzięki czemu, aranżacja bożonarodzeniowego stołu będzie tradycyjna, ale zarazem radosna.

Przygotowaliśmy dla Ciebie gotowy zestaw dla 4 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Nazwa produktu Ilość Cena

Serwis kawowy porcelanowy MariaPaula Nova Ecru kremowy na 6 osób (21 el.)

- +
499,00 zł
Razem

JOY ALTOM DESIGN

Wesoły czas, pełen rodzinnego ciepła, góry prezentów pod zielonym drzewkiem. Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku, który kojarzy się z puszystym śniegiem, blaskiem kolorowych światełek i wspólnej wieczerzy przy wigilijnym stole. Radość ze świątecznego ucztowania ma podkreślać kolekcja Joy, do której należą naczynia porcelanowe takie jak filiżanka do kawy i herbaty ze spodkiem, talerz deserowy, miska, czy kubek oraz tekstylia.Zimowy czas bożego narodzenia kojarzy się także ze specjalną na tę okazję aranżacją wnętrz. Królują barwy bieli, czerwieni i zieleni oraz złotych dodatków. Kolekcja porcelany Joy w swej estetyce odnosi się do roślinnego i kolorystycznego elementu świąt: jemioła, ostrokrzew kolczasty, cyprys i sosna. Barwny wieniec zdobi lekko kremową powierzchnie porcelany i wieńczy ją napisem „Joy” (radość).