Świeży poranek

Moda nieustannie zatacza koło. To, co kiedyś było modne i popularne dziś powraca ze zdwojoną siłą. Do łask wracają wzory i kolory z poprzednich epok. Tendencja ta szczególnie widoczna jest w przypadku ubrań oraz aranżacyjnych dodatków.

Trendem, który przeżywa prawdziwe odrodzenie, jest dziś lastryko, zwane również terrazzo. Kojarzony do tej pory z szarością lat dziewięćdziesiątych wzór, aktualnie gości na tapetach, płytkach, ubraniach czy przedmiotach użytkowych.

Motyw przypominający rozsypane drobinki konfetti stał się również inspiracją przy tworzeniu najnowszej kolekcji porcelany Altom Design.

Kolekcja Konfetti to połączenie wzoru lastryko z wiecznie modnymi roślinnymi motywami. Idealne zestawienie ciekawego wzoru z żywym kolorem sprawia, że zastawa nabiera oryginalnego i niepowtarzalnego charakteru.

Kolekcja Konfetti od marki Altom Design wpisuje się we współczesny trend mix & match, który oznacza, mieszaj i łącz, a jej doskonałym uzupełnieniem są krystalicznie przeźroczyste dodatki takie, jak: szklanki czy karafka, drewniane podtalerze oraz świeczniki i wazony, a także błyszczące sztućce.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkową zastawę dla 2 osób. Łatwo możesz ją kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Nazwa produktu Ilość Cena

Mlecznik dzbanek do mleka porcelanowy Karolina Castel kremowy 500 ml

- +
41,50 zł
Razem

ALTOM DESIGN KONFETTI

Gałązki o drobnych listkach „spływające” z góry po kremowej porcelanie, wystrzelone w górę złote i niebieskie ścinki papieru oraz nasiona ozdobnej rośliny miesiącznicy były inspiracją do stworzenia kolekcji Konfetti marki Altom Design.

Konfetti to kolekcja naczyń śniadaniowych składająca się z kubków jumbo o pojemności 480 ml, kubków o pojemności 340 ml, misek śniadaniowych, talerzy deserowych i mat. Wszystkie elementy dostępne są w dwóch wzorach, które można dowolnie ze sobą łączyć, więc kolekcja doskonale wpisuje się we współczesny trend mix & match (mieszaj i łącz).