Szyk i elegancja na Twoim stole

Każda ważna uroczystość wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego elegancka porcelana to niezbędny element wyposażenia naszych domów. Dla miłośników nowoczesnych form doskonałym rozwiązaniem jest kolekcja porcelany MariaPaula Geometria Złota Linia.

Śnieżnobiała zastawa z charakterystycznymi żłobieniami zrywa z klasyczną gładkością porcelanowej powierzchni. Ozdobne reliefy w połączeniu z subtelną, złotą linią sprawiają, że zastawa pięknie prezentuje się na stole i zasługuje na najwyższe uznanie. Nowatorska dekoracja na lśniącej powierzchni serwisu sprawia, że całość nabiera wyrafinowanego charakteru i szykowności.

Idealnym uzupełnieniem tej eleganckiej aranżacji będzie szkło stołowe Stella od marki Altom Design. Szklane talerze i salaterki z ozdobnymi, efektownymi żłobieniami stworzą prawdziwie designerską zastawę.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 6 osób. Łatwo możesz ją kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

KOLEKCJA MARIAPAULA GEOMETRIA ZŁOTA LINIA

Wyrafinowany i wyrazisty fason porcelanowej zastawy stołowej MariaPaula Geometria, nawiązujący do idealnej harmonii ośmiokąta foremnego. Został stworzony z myślą o najbardziej wymagających miłośnikach nowoczesnego i niecodziennego designu.