Tea Time! Aranżacja stołu w angielskim stylu

Zrób sobie przerwę na popołudniową herbatę i zrelaksuj się z filiżanką ulubionego naparu w gronie najbliższych. Niech ta chwila zyska wyjątkową oprawę, abyś mogła prawdziwie poczuć, że jest to czas na odpoczynek.

Zaaranżuj stół w angielskim stylu, to znaczy zadbaj o detale, różane dekoracje i romantyczne dodatki, które będą współgrały z elegancką oraz klasyczną zastawą porcelanową MariaPaula Biała Złota Linia. Zestawienie to na Twoim stole stworzy spójną, harmonijną aranżację w przytulnym, angielskim stylu.

Tea Time, czyli czas na herbatę, to moment zarezerwowany na popołudniowy odpoczynek w samotności lub w gronie najbliższych. Gorący napój, kawałek słodkiego ciasta z owocami oraz urokliwa aranżacja stołu to czynniki, które sprawią, że moment ten będzie prawdziwym wytchnieniem.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 6 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

KOLEKCJA "BIAŁA ZŁOTA LINIA" MARKI MARIAPAULA

Porcelana jest produktem niezwykłym. Kunsztem, jakością i pierwotnym przeznaczeniem dorównuje dziełom sztuki. Od zawsze świadczyła o dobrobycie i wysokiej pozycji społecznej posiadaczy. Kolekcja porcelany MariaPaula to kwintesencja wszystkiego, co polskie. Przy jej produkcji od projektu, aż po realizację wykorzystano doświadczenia polskich pokoleń miłośników porcelany. To pełna uroku, wyprodukowana w Polsce, porcelanowa zastawa stołowa.

Doskonałą oprawą dla radosnych chwil spędzonych wśród rodziny będzie MariaPaula Biała Złota Linia, czyli naczynia w tradycyjnym, białym kolorze, które doskonale wpasują się w każdą aranżację stołową.

Subtelna linia w szlachetnym kolorze, zdobiąca porcelanę MariaPaula, wykonana jest z prawdziwego złota i nanoszona ręcznie. Niesamowita precyzja wykonania sprawia, że dekoracja Złota Linia nabiera niepowtarzalnego charakteru i świetnie komponuje się na tle bieli.