Tradycyjny polski stół świąteczny

Polskie święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim tradycja. Tradycyjne dania, rodzinne śpiewanie kolęd, oczekiwanie na pierwszą gwiazdę na wieczornym wigilijnym niebie. Czas prezentów pod choinką, spędzony w ścisłym gronie najbliższej, ukochanej rodziny.

Na tradycyjnym polskim stole króluje elegancka biel z naturalnymi dodatkami. Naszą propozycję oparliśmy na klasycznej linii porcelany MariaPaula Biała - niezwykle tradycyjnej, która świetnie nadaje się na świąteczny stół. Na stole kładziemy piękny, biały obrus, a nałożone na niego naturalne, lniane bieżniki będą pięknie kontrastować także z dostojną porcelanową zastawą.

Naturalnych dodatków na polskim świątecznym stole powinno być więcej. Nasza propozycja to prosta girlanda z naturalnych iglastych gałązek, przyozdobiona pięknymi, czerwonymi polskimi jabłkami, do których cudownie pasować będą fantazyjne wstążeczki pod talerzami i świąteczne, zielone serwetki.

Tradycyjny stół bożonarodzeniowy to klasyka i elegancja, wsparta naturalnymi elementami. Aranżacja skromna i pozbawiona "udziwnień", ale zarazem dostojna, każdym elementem podkreślająca rodzinny, przytulny charakter Bożego Narodzenia. Bez zbędnej przesady w ilości i stylu dodatków. Budująca ciepło i nastrój w czasie, gdy za oknem trzaska mróz i sypie śnieg.

Stwórz swój własny zestaw

Nazwa produktu Ilość Cena

Sztućce / zestaw sztućców na 6 osób Gerpol Mona srebrny połysk (24 elementy)

- +
335,00 zł
Razem

PORCELANA MARIAPAULA BIAŁA

Porcelana bywa uosabiana z dziełami sztuki. Na przestrzeni wieków była świadectwem dobrobytu i wysokiej pozycji społecznej włascicieli. Przy powstawaniu kolekcji MariaPaula w całym procesie wykorzystano doświadczenia pokoleń polskich mistrzów porcelany. To pełna powabu i klasy, produkowana w Polsce, porcelanowa zastawa stołowa.

Biała wersja porcelany uwypukla charakterystyczne detale fasonu. Idealnie wyprofilowane owale, precyzyjne załamania na bryłach, ornament w kształcie pączka róży jako uchwyt pokrywek. Wykończenie filiżanek, dzbanka, mlecznika czy cukiernicy zgrabną stópką nadaje całej zastawie smukłości i gracji.