W dobrym guście

Podczas ważnych uroczystości i świąt stół, przy którym zasiądziesz z najbliższymi, powinien wyglądać dostojnie i elegancko. Możesz tego dokonać za sprawą pięknej porcelanowej zastawy, która wprawi w zachwyt nie tylko Twoich gości, ale i Ciebie samą.

Prawdziwym dziełem sztuki, stworzonym z niezwykłą dbałością o każdy szczegół, jest kolekcja porcelany MariaPaula Ecru Queen. Piękna zastawa o ciepłym, kremowym odcieniu i subtelnym wzorze wzbogaci każdy posiłek o niezwykłe odczucia estetyczne. Urzekająca, dostojna kolekcja zadowoli osoby poszukujące prawdziwego piękna.

Niepowtarzalnego charakteru porcelanowej zastawie nadadzą bukiety świeżych kwiatów, wyeksponowane w szklanych wazonach.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkową zastawę stołową dla 12 osób. Łatwo możesz ją kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Razem

Kolekcja MariaPaula Ecru Queen

MariaPaula Ecru Queen to pełna klasy i elegancji, produkowana w Polsce, zastawa stołowa. Oryginalny, koronkowy ornament w połączeniu z kremową powierzchnią porcelany sprawia, że kolekcja nabiera niezwykle ciepłego, domowego charakteru, przywołując najpiękniejsze wspomnienia domu rodzinnego.