W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę - stół na Boże Narodzenie

Jest taki czas, który pomimo iż przypada na najzimniejszą porę roku kojarzony jest z prawdziwym ciepłem i radością. Wyczekiwany, niemalże przez cały rok, zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Wyjątkowy okres przepełniony śpiewem kolęd, bogaty w rodzinne spotkania, przyozdobiony świątecznymi dekoracjami i kolorowymi lampkami - Boże Narodzenie.

Ten magiczny, wyjątkowy czas wymaga odpowiedniego przygotowania zarówno wnętrz naszych domów, jak i stołu, który staje się centralnym miejscem spotkań z rodziną w trakcie Świąt Bożego Narodzenia.

Nieodzownym elementem bożonarodzeniowego stołu jest oczywiście porcelana - warto zatem wybrać taką, której wyjątkowe zdobienia uświetnią te magiczne Święta.

Zastawa Bella, dekorowana lśniącymi rombami, w połączeniu ze świecznikami na lustrzanej podstawie i kieliszkami Rubin wykończonymi złotym paskiem sprawią, że Twój wigilijny stół będzie błyszczał i wyglądał niepowtarzalnie.

Przygotowaliśmy dla Ciebie gotowy zestaw dla 4 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Nazwa produktu Ilość Cena
Brak opcji dla tego produktu.
Razem

KOLEKCJA "BELLA ZŁOTE ROMBY" MARKI ALTOM DESIGN

Doskonale zdajesz sobie sprawę, że udane spotkanie w gronie najbliższych wymaga wyjątkowej oprawy. Piękna zastawa stołowa wprawi w zachwyt Twoich gości i stworzy magiczny nastrój spotkania. Na takie właśnie okazje mamy coś specjalnie dla Ciebie - klasyczną, a jednocześnie elegancką porcelanę Bella.

Linia porcelany Bella wyróżnia się ciepłym, kremowym odcieniem, a także regularnym, prostym kształtem.

"Złote romby" to kolekcja o bogatych, geometrycznych zdobieniach w formie szerokiej wstęgi z niewielkich rombów o szlachetnym odcieniu złota. Dekoracja ta nawiązuje do stylu Art déco, który wywodzi się z lato 20-tych i 30-tych XX wieku.