W spiżarni pani domu…

Zwłaszcza w zimowe, ponure dni nic nie smakuje lepiej niż słodka konfitura, którą zaprawiłaś latem. Zdrowa, ekologiczna, przypominająca smak wakacyjnej sielanki – w spiżarni pani domu nie może zabraknąć takich własnoręcznie wykonanych smakołyków.

Kompoty, konfitury, soki, kiszone ogórki, sałatki do obiadu – można przetworzyć naprawdę wiele owoców i warzyw, by potem zimą cieszyć się ich smakiem. Oczywiście, do stworzenia smacznych zapraw nie wystarczą tylko składniki i chęci, ale też odpowiednie akcesoria kuchenne, takie jak: słoiki, beczki kamionkowe, karafki i butelki, a także naczynia emaliowane, w których będzie można przygotować powidła, konfitury i inne zaprawy.

Spiżarnia to słowo, które kojarzy się bardzo swojsko. Na myśl przywodzi ciepło domowego ogniska i wspólne przygotowywanie zapraw według wielopokoleniowej receptury. Stąd też akcesoria, szkło oraz naczynia kuchenne z kolekcji Spiżarnia Pani Domu zyskały kształt, kolor i dekoracje, które budzą wspomnienia związane ze spiżarnianym kredensem w domu babci.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw naczyń i akcesoriów kuchennych oraz słoików i butelek na przetwory. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw.

Stwórz swój własny zestaw

Razem

KOLEKCJA „SPIŻARNIA PANI DOMU” MARKI ALTOM DESIGN ORAZ SILESIA RYBNIK

Aromatyczne, domowe przetwory szczególnie doceniamy w chłodne jesienne i zimowe wieczory, kiedy naturalnych witamin jest jak na lekarstwo. Konfitury, dżemy czy kompoty nie tylko są znakomitą przekąską, ale zamknięte w gustownych słoikach stanowią piękną ozdobą domowej spiżarni. To właśnie domowe przetwory stały się motywem przewodnim kolekcji Spiżarnia Pani Domu.