Valdinox Prime
Valdinox Prime

Wakacyjny stół pełen klasy i elegancji

Lato, pachnące smakowitymi owocami i przeróżnymi kwiatostanami, wprowadza radość oraz światło do wnętrz naszych domostw. W tym czasie chcesz, aby aranżacja Twojego domu odzwierciedlała tę najpiękniejszą porę roku, dlatego stawiasz na naturalne dodatki oraz żywe kwiaty.

Celebruj te wakacyjne dni, ciesz się słońcem, ale i rozkoszuj się smakami lata. Pamiętaj, aby w tym czasie również aranżacja stołu nabrała wyjątkowego stylu. Ten osiągniesz z polską porcelaną MariaPaula, która w sposób elegancki ubogaci każdy posiłek.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 12 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Razem

MARIAPAULA ECRU I ECRU ZŁOTA LINIA

Z zamiłowania do najlepszej jakości, tradycji i niezwykłego piękna powstała kolekcja porcelany MariaPaula ecru. Porcelanowa zastawa ostała zaprojektowana i stworzona z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu przypomina prawdziwe dzieło sztuki. Ciepły, przyjemny dla oka, delikatny kolor porcelany wzbudzi podziw wszystkich gości oraz sprawi, że każde spotkanie nabierze odświętnego i wyjątkowego charakteru. MariaPaula ecru to pełna klasy i elegancji, produkowana w Polsce, zastawa stołowa.