Warzywne dekoracje w nowoczesnym wydaniu

Warzywa to cenne źródło witamin oraz składników mineralnych. Chronią nasz organizm nie tylko przed chorobami, ale także hamują proces starzenia, dlatego też są podstawą zdrowej diety. Nieocenione pod względem zdrowotnym warzywa są nie tylko składnikiem naszego jadłospisu, ale także stały się inspiracją w tworzeniu nowych dekoracji. Warzywne motywy w nowoczesnym wydaniu zdobią kolekcję garnków emaliowanych Modern Vege od marki Silesia Rybnik.

Garnki Modern Vege to gwarancja zdrowego oraz bezpiecznego gotowania, a to wszystko za sprawą właściwości emalii. Powłoka ta jest kwasoodporna i zapobiega gromadzeniu oraz rozmnażaniu bakterii, dlatego naczynia emaliowane są idealne zarówno do gotowania, jak i przechowywania potraw. Ponadto garnki emaliowane nie zawierają niklu, dlatego są przyjazne dla alergików oraz doskonałe dla rodzin z małymi dziećmi.

Ciekawy motyw warzyw zdobiący powierzchnię naczyń stworzy w Twojej kuchni wyjątkową aranżację, której doskonałym uzupełnieniem będą tekstylia w jednolitych barwach oraz drewniane dodatki.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw kuchenny. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw.

Stwórz swój własny zestaw

SILESIA RYBNIK MODERN VEGE

Garnki emaliowane z kolekcji Modern Vege wyróżniają się klasycznym kształtem i warzywnymi dekoracjami w nowoczesnym wydaniu. Są całkowicie bezpieczne dla alergików, gdyż nie zawierają niklu.

Powłoka emaliowana ma właściwości szkła, zatem jest bardzo gładka i uniemożliwia gromadzenie oraz namnażanie bakterii. Ponadto jest szczelna, zatem zabezpiecza przed uwalnianiem szkodliwych substancji, niezależnie od temperatury.

Powłoka garnków emaliowanych jest kwasoodporna i nie wchodzi w reakcje z pożywieniem, a także nie pochłania zapachów, dlatego w naczyniach nią pokrytych można przechowywać żywność.