Wieczór z winem i deserem

Jesienno-zimowe wieczory, kiedy pogoda daje nam do zrozumienia, że lepiej nie wychylać nosa za drzwi, to czas na nadrobienie spotkań przy gorącej herbacie i ciastku, rozmów przy winie, na upieczenie pysznej babki, a być może nawet na podziękowania lub deklaracje przy szykownie nakrytym stole. Połączenie czerni i złota to szyk w czystej postaci, dlatego zdobieniami w tych kolorach udekorowana jest kolekcja porcelany Bella Chic marki Altom Design.

Zestawienie naczyń wykonanych z gładkiej, lśniącej porcelany o kremowym odcieniu, dekorowanych czernią i złotem, z płóciennym obrusem w chłodnym kolorze jeansu daje efekt szyku w miłej, przytulnej atmosferze. Długim, szczerym rozmowom sprzyja dobre wino w kieliszkach ze złotym obrzeżem. Gorący napar podany w szykownej filiżance lub w kubku z kolekcji Bella Chic rozgrzeje, a odpowiednio podane, domowe wypieki wypełnią wnętrze zachęcającym zapachem.

Bella w wersji szykownej jest idealnym uzupełnieniem innych kolekcji wykonanych z kremowej porcelany, takich jak gładka Bella, więc można stworzyć spójny zestaw obiadowo-kawowy. Idealnie przezroczyste szkło kieliszków i złoto pięknie lśnią w blasku świec, dodając wspólnie spędzonym chwilom blasku. Dzięki płóciennemu obrusowi jest elegancko, ale mniej zobowiązująco. To aranżacja idealna na wieczór dla dwojga.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 2 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

ALTOM DESIGN BELLA CHIC

Kolekcja Bella Chic doskonale współgra z innymi kolekcjami ze złotymi zdobieniami. Wykonana z porcelany wysokiej jakości o lekko kremowym odcieniu, jest szykowna i ponadczasowa. Zdobione czarnym paskiem i złotymi liniami naczynia mają klasyczne, zaokrąglone kształty. Sprawdzą się nie tylko na odświętnym stole, ale przy każdej innej okazji. Zadowolą szczególnie miłośników codziennych, „niespiesznych” posiłków w eleganckim wydaniu, a także miłośników stylu glamour.

ALTOM DESIGN BELLA ECRU

Klasyczny i elegancki fason Bella, wykonany z kremowej porcelany NBC, stanowi idealną bazę do różnych aranżacji z wykorzystaniem zdobionych kolekcji z porcelany NBC. Naczynia z tej kolekcji zadowolą miłośników minimalizmu, a także ponadczasowej elegancji.