Valdinox Prime
Valdinox Prime

Wielkanoc na polskim stole

Wielkanoc to najważniejsze święto w kalendarzu wszystkich chrześcijan i pomimo, iż zalicza się je do jednych z najstarszych to wciąż żywe są śniadania wielkanocne spożywane w gronie najbliższej rodziny.

Wielkanocny stół kojarzy się przede wszystkim z radością - nie tylko z uwagi na charakter samych świąt, ale i z powodu budzącej się do życia przyrody. Warto zatem zadbać, aby w aranżacji wielkanocnego stołu nie zabrakło akcentów florystycznych - niekoniecznie w postaci żywej roślinności, ale choćby w dekoracji samej zastawy porcelanowej.

Wybór obrusu również nie powinien być przypadkowy. Warto zrezygnować z tradycyjnej bieli na rzecz żywszych, a nawet i bardzo jaskrawych kolorów. Taka wyrazista baza stołu stanie się doskonałym kontrastującym tłem, dzięki czemu całość nabierze niezwykłego, pogodnego wyrazu.

Wielkanocną aranżację stołu warto uzupełnić o deski do krojenia. Drewniane elementy są nie tylko oryginalną dekoracją, która wprowadzi przytulny, sielski klimat – z powodzeniem możemy je wykorzystać jako dodatkowy talerz, jeżeli będzie taka potrzeba.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 6 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość zestawu, przygotowując swój indywidualny wystrój dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

PORCELANA ALTOM DESIGN KOLEKCJA RÓŻA

Róża to wyjątkowa kolekcja porcelany upominkowej marki Altom Design. Została zaprojektowana z myślą o osobach, które odnajdują piękno w ponadczasowej klasyce. Zdobienia w postaci pąków róż oraz ciepły odcień zastawy, tworzą miłą dla oka kompozycję i wpisują się w klasyczny wystrój kuchni czy salonu.

PORCELANA ALTOM DESIGN KOLEKCJA MONOKOLOR

Żywe, jednolite kolory pobudzają do życia. Soczystość tych barw pozytywnie nastraja i daje impuls do działania. Taka właśnie jest kolekcja Monokolor od marki Altom Design.