Wielkanoc w radosnych barwach

Święta Wielkanocne kojarzą się z radosnym czasem, który zbiega się z wiosną i tym samym przyrodą budzącą się do życia. W tym znaczeniu to czas odrodzenia, a jego świętowanie zasługuje na szczególną oprawę. Zainspiruj się i stwórz na swoim wielkanocnym stole piękną aranżację z pomocą kolekcji Laura i Monokolor Żółty.

Niech wybrzmi radosne „Alleluja!” a podkreśleniem tego wyjątkowego czasu niech będzie cudownie zastawiony stół, przy którym wraz z całą rodziną wspólnie zjecie obfite, wielkanocne śniadanie. Wrażenia estetyczne zapewniają nie tylko piękne wyglądające potrawy, ale też zastawa porcelanowa od marki Altom Design z kolekcji Laura i Monokolor Żółty. Delikatna, kremowa porcelana Laura o subtelnych i zarazem eleganckich zdobieniach idealnie komponuje się z wyrazistą i ożywczą kolekcją Monokolor razem tworząc prosty, ale zarazem niecodzienny komplet. Przy tak przygotowanym wielkanocnym stole z wielką radością spędzicie wspólnie czas.

Ciekawym akcentem, który podkreśli całość aranżacji będą serwetki w różowym kolorze oraz wielkanocne ozdoby w postaci figurek kurek i zajączków. Całość wykończ przy pomocy kwiatów, które wprowadzą powiew świeżości i radość.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 6 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Nazwa produktu Ilość Cena

Pieprzniczka porcelana Karolina Castel

- +
14,90 zł

Solniczka porcelana Karolina Castel

- +
14,90 zł

Cukiernica porcelanowa Karolina Castel kremowa 250 ml

- +
30,90 zł
Razem

KOLEKCJA ALTOM DESIGN MONOKOLOR

Żywe, jednolite kolory pobudzają do życia. Soczystość tych barw pozytywnie nastraja i daje impuls do działania. Taka właśnie jest kolekcja Monokolor, od marki Altom Design, na którą składają się naczynia kuchenne takie jak: kubek, talerz deserowy, miska, czy kieliszek do jajka. Linia ta skupia na sobie wzrok, a także sprawia, że wnętrze nabiera optymistycznej atmosfery.

KOLEKCJA ALTOM DESIGN LAURA

Kolekcja „Laura” od marki Altom Design przypadnie do gustu tym, którzy w aranżacji kuchennej i jadalnianej cenią sobie eleganckie fasony o delikatnych kształtach.

Laura kojarzy się z gustowną kobietą pełną gracji, która przy całej swej delikatności zdecydowanie wyróżnia się z tłumu. Zastawa stołowa z kolekcji „Laura” posiada w sobie właśnie takie cechy, gdyż gracją formy i subtelnymi zdobieniami zwraca na siebie uwagę. Kubek, miska i talerz porcelanowy razem tworzą piękny zestaw, który znajdzie swoje miejsce na stole podczas zwyczajnych, jak i ważnych uroczystości.

KOLEKCJA KAROLINA CASTEL

Kolekcja porcelany stołowej "Castel" w kolorze ecru, stworzona została przez polskiego producenta dzięki unikatowemu procesowi wytwarzania. Ze starannie wyselekcjonowanych komponentów, przy użyciu wyjątkowo zaawansowanej technologii tworzona jest zastawa stołowa, która wprawi w zachwyt Twoich gości swoim kształtem oraz kolorem. Wyjątkowy wygląd kolekcji Castel sprawia, że jest ona także wyśmienitym pomysłem na prezent dla rodziny, przyjaciół, a także młodej pary.