Wielkanoc w radosnych barwach

Święta Wielkanocne kojarzą się z radosnym czasem, który zbiega się z wiosną i tym samym przyrodą budzącą się do życia. W tym znaczeniu to czas odrodzenia, a jego świętowanie zasługuje na szczególną oprawę. Zainspiruj się i stwórz na swoim wielkanocnym stole piękną aranżację z pomocą kolekcji Laura i Monokolor Żółty.

Niech wybrzmi radosne „Alleluja!” a podkreśleniem tego wyjątkowego czasu niech będzie cudownie zastawiony stół, przy którym wraz z całą rodziną wspólnie zjecie obfite, wielkanocne śniadanie. Wrażenia estetyczne zapewniają nie tylko piękne wyglądające potrawy, ale też zastawa porcelanowa od marki Altom Design z kolekcji Laura i Monokolor Żółty. Delikatna, kremowa porcelana Laura o subtelnych i zarazem eleganckich zdobieniach idealnie komponuje się z wyrazistą i ożywczą kolekcją Monokolor razem tworząc prosty, ale zarazem niecodzienny komplet. Przy tak przygotowanym wielkanocnym stole z wielką radością spędzicie wspólnie czas.

Ciekawym akcentem, który podkreśli całość aranżacji będą serwetki w różowym kolorze oraz wielkanocne ozdoby w postaci figurek kurek i zajączków. Całość wykończ przy pomocy kwiatów, które wprowadzą powiew świeżości i radość.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 6 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Razem

KOLEKCJA ALTOM DESIGN MONOKOLOR

Żywe, jednolite kolory pobudzają do życia. Soczystość tych barw pozytywnie nastraja i daje impuls do działania. Taka właśnie jest kolekcja Monokolor, od marki Altom Design, na którą składają się naczynia kuchenne takie jak: kubek, talerz deserowy, miska, czy kieliszek do jajka. Linia ta skupia na sobie wzrok, a także sprawia, że wnętrze nabiera optymistycznej atmosfery.

KOLEKCJA ALTOM DESIGN LAURA

Kolekcja „Laura” od marki Altom Design przypadnie do gustu tym, którzy w aranżacji kuchennej i jadalnianej cenią sobie eleganckie fasony o delikatnych kształtach.

Laura kojarzy się z gustowną kobietą pełną gracji, która przy całej swej delikatności zdecydowanie wyróżnia się z tłumu. Zastawa stołowa z kolekcji „Laura” posiada w sobie właśnie takie cechy, gdyż gracją formy i subtelnymi zdobieniami zwraca na siebie uwagę. Kubek, miska i talerz porcelanowy razem tworzą piękny zestaw, który znajdzie swoje miejsce na stole podczas zwyczajnych, jak i ważnych uroczystości.

KOLEKCJA KAROLINA CASTEL

Kolekcja porcelany stołowej "Castel" w kolorze ecru, stworzona została przez polskiego producenta dzięki unikatowemu procesowi wytwarzania. Ze starannie wyselekcjonowanych komponentów, przy użyciu wyjątkowo zaawansowanej technologii tworzona jest zastawa stołowa, która wprawi w zachwyt Twoich gości swoim kształtem oraz kolorem. Wyjątkowy wygląd kolekcji Castel sprawia, że jest ona także wyśmienitym pomysłem na prezent dla rodziny, przyjaciół, a także młodej pary.