Wielkanoc w seledynowych i łososiowych barwach

Ożywcze, pastelowe kolory pozytywnie wpływają na samopoczucie. Wiosenne, jasne barwy powinny zagościć także na wielkanocnym stole, bo szczególnie wtedy podkreślą one radosny wydźwięk tego święta.

Łososiowy i seledynowy to słoneczne barwy kojarzące się z ciepłymi porami roku i przyrodą odradzającą się po długiej zimie. Wiosną obchodzimy także Wielkanoc, której ważnym momentem jest świąteczne śniadanie. To przy stole dzielimy się poświęconymi pokarmami i przede wszystkim jajkiem, które jest symbolem życia.

Radosne święto, jakim jest Wielkanoc, powinno być zaakcentowane przez pastelowe i przyjemne dla oka barwy, dlatego stół w tym świątecznym czasie warto ozdobić porcelaną z kolekcji Łososiowe i Seledynowe Kropki oraz Monokolor Łososiowy i Seledynowy.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 6 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Nazwa produktu Ilość Cena
Brak opcji dla tego produktu.
Razem

KOLEKCJA „ŁOSOSIOWE I SELEDYNOWE KROPKI” MARKI ALTOM DESIGN

Kropki to nieprzemijający wzór w modzie i aranżacji wnętrz. Kojarzą się lekko, młodzieńczo, ale i przytulnie, swojsko. Kropki w seledynowym i łososiowym kolorze wieńczą także zastawę porcelanową. Kolekcja Łososiowe i Seledynowe Kropki od marki Altom Design to porcelana w ożywczych, wiosennych barwach pięknie aranżująca stół.KOLEKCJA „MONOKOLOR ŁOSOSIOWY I SELEDYNOWY” MARKI ALTOM DESIGN

Żywe, jednolite kolory pobudzają do życia. Soczystość tych barw pozytywnie nastraja i daje impuls do działania. Taka właśnie jest kolekcja Monokolor od marki Altom Design. Łososiowa i Seledynowa barwa jest wyrazista i ożywcza, a ponadto to kolory, które kojarzą się z wiosną i latem, dlatego tak często są on wykorzystywane w modzie i designie oraz w aranżacji wnętrza.