Wielkanocna aranżacja stołu z pisanką

Jajko, symbol odrodzenia i nowego życia, to niezaprzeczalny symbol Wielkanocy, bez którego nie wyobrażamy sobie świątecznego śniadania. Warto, aby pojawiło się na naszym stole nie tylko w formie potrawy, ale i dekoracji.

Jajka, w postaci zabawnych pisanek, stały się motywem przewodnim wielkanocnej kolekcji porcelany Modern od marki Altom Design. Mimo nowoczesnych zdobień kolekcja ta jest elegancka i prosta, co zostało podkreślone przez subtelną złotą linię zarysowaną na brzegu kubka, talerzyka czy miseczki.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 2 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Razem

KOLEKCJA "MODERN" MARKI ALTOM DESIGN

Miska, talerz, kubek, kieliszek na jajko i naczynie w kształcie zająca to elementy zastawy porcelanowej z kolekcji Modern od marki Altom Design, które umożliwią aranżację stołu w wesołym, wielkanocnym stylu. Gładka, kremowa powierzchnia porcelany udekorowana została przez konturowe obrysy pisanek, jednak ta czarno-biała estetyka nie umniejsza radosnego wyrazu Świąt Wielkanocnych. Złota linia - wieńcząca elementy z kolekcji Modern - sprawi, że stołowa aranżacja nabierze eleganckiego charakteru.