Wielkanocna aranżacja stołu z pisanką

Jajko, symbol odrodzenia i nowego życia, to niezaprzeczalny symbol Wielkanocy, bez którego nie wyobrażamy sobie świątecznego śniadania. Warto, aby pojawiło się na naszym stole nie tylko w formie potrawy, ale i dekoracji.

Jajka, w postaci zabawnych pisanek, stały się motywem przewodnim wielkanocnej kolekcji porcelany Modern od marki Altom Design. Mimo nowoczesnych zdobień kolekcja ta jest elegancka i prosta, co zostało podkreślone przez subtelną złotą linię zarysowaną na brzegu kubka, talerzyka czy miseczki.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 2 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Nazwa produktu Ilość Cena
Brak opcji dla tego produktu.
Razem

KOLEKCJA "MODERN" MARKI ALTOM DESIGN

Miska, talerz, kubek, kieliszek na jajko i naczynie w kształcie zająca to elementy zastawy porcelanowej z kolekcji Modern od marki Altom Design, które umożliwią aranżację stołu w wesołym, wielkanocnym stylu. Gładka, kremowa powierzchnia porcelany udekorowana została przez konturowe obrysy pisanek, jednak ta czarno-biała estetyka nie umniejsza radosnego wyrazu Świąt Wielkanocnych. Złota linia - wieńcząca elementy z kolekcji Modern - sprawi, że stołowa aranżacja nabierze eleganckiego charakteru.