Wielkanocny stół w odcieniach granatu

Podczas świąt wielkanocnych spotykasz się z rodziną przy uroczystym śniadaniu i dzielisz się z nią poświęconym jajkiem. Chcesz, aby ten gest – będący symbolem odrodzenia i życia – został podkreślony przez pięknie zaaranżowany wielkanocny stół.

Wielkanoc to święto radosne, przypadające na jedną z najpiękniejszych pór roku – wiosnę. Dlatego warto zaaranżować stół za pośrednictwem wyrazistych kolorów, które podkreślą wesoły, ale i podniosły charakter tego święta.

Jeżeli cenisz sobie klasyczną elegancję przełamaną nutką nowoczesności to MariaPaula Nadine jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Tradycyjny fason w połączeniu z geometrycznym wzorem w kolorze granatu zaakcentuje wyjątkowy charakter świąt wielkanocnych.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw porcelany dla czterech osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw wielkanocnej porcelany.

Stwórz swój własny zestaw

KOLEKCJA „NADINE” MARKI MARIAPAULA

Klasyczny fason porcelany MariaPaula, stworzony w duchu tradycji, jest wygodny i dopasowany do dzisiejszych czasów. Połączenie modnego motywu z klasyczną bielą zapewnia kolekcja MariaPaula Nadine nietuzinkowe wykończenie. Geometryczne wzory w odcieniach błękitu i granatu, nie zaburzają eleganckiego charakteru polskiej porcelany, a stanowią oryginalne dopełnienie tradycyjnego zastawu.