Szklanki z podwójną ścianką
Szklanki z podwójną ścianką

Wielkanocny stół w odcieniach granatu

Podczas świąt wielkanocnych spotykasz się z rodziną przy uroczystym śniadaniu i dzielisz się z nią poświęconym jajkiem. Chcesz, aby ten gest – będący symbolem odrodzenia i życia – został podkreślony przez pięknie zaaranżowany wielkanocny stół.

Wielkanoc to święto radosne, przypadające na jedną z najpiękniejszych pór roku – wiosnę. Dlatego warto zaaranżować stół za pośrednictwem wyrazistych kolorów, które podkreślą wesoły, ale i podniosły charakter tego święta.

Jeżeli cenisz sobie klasyczną elegancję przełamaną nutką nowoczesności to MariaPaula Nadine jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Tradycyjny fason w połączeniu z geometrycznym wzorem w kolorze granatu zaakcentuje wyjątkowy charakter świąt wielkanocnych.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw porcelany dla czterech osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw wielkanocnej porcelany.

Stwórz swój własny zestaw

Nazwa produktu Ilość Cena
Brak opcji dla tego produktu.
Razem

KOLEKCJA „NADINE” MARKI MARIAPAULA

Klasyczny fason porcelany MariaPaula, stworzony w duchu tradycji, jest wygodny i dopasowany do dzisiejszych czasów. Połączenie modnego motywu z klasyczną bielą zapewnia kolekcja MariaPaula Nadine nietuzinkowe wykończenie. Geometryczne wzory w odcieniach błękitu i granatu, nie zaburzają eleganckiego charakteru polskiej porcelany, a stanowią oryginalne dopełnienie tradycyjnego zastawu.