Wielkanocny stół w złocie i błękicie

Podczas Świąt i ważnych uroczystości chcemy, aby oprawa stołu nabrała szczególnego, wykwintnego charakteru – nie inaczej jest podczas Wielkanocy, która zaczyna się od wspólnego, rodzinnego śniadania. Zaaranżuj je w złotej barwie i podkreśl tym samym dostojny, ale zarazem radosny charakter tego Święta.

Wielkanoc to w polskiej tradycji jedna z najważniejszych uroczystości, dlatego stół przy którym zasiadamy podczas świątecznego śniadania powinien zyskać wyjątkową oprawę. Elegancka i urokliwa zastawa porcelanowa z kolekcji Bella Złota Linia od marki Altom Design sprawia, że stół zyskuje stylistykę glamour, a błękitny obrus nadaje całości aranżacji lekkiego, wielkanocnego i wiosennego charakteru.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 6 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Nazwa produktu Ilość Cena

Salaterka / miseczka porcelana kremowa Altom Design Bella Złota Linia 14 cm

- +
12,59 zł
Razem

KOLEKCJA "BELLA ZŁOTA LINIA" MARKI ALTOM DESIGN

Doskonale zdajesz sobie sprawę, że udane spotkanie w gronie najbliższych wymaga wyjątkowej oprawy. Piękna zastawa stołowa wprawi w zachwyt Twoich gości i stworzy magiczny nastrój spotkania. Na takie właśnie okazje mamy coś specjalnie dla Ciebie - klasyczną, a jednocześnie elegancką porcelanę Bella.

Linia porcelany Bella wyróżnia się ciepłym, kremowym odcieniem, a także regularnym, prostym kształtem.