Hity Dnia
Hity Dnia

Wielkanocny stół w złocie i błękicie

Podczas Świąt i ważnych uroczystości chcemy, aby oprawa stołu nabrała szczególnego, wykwintnego charakteru – nie inaczej jest podczas Wielkanocy, która zaczyna się od wspólnego, rodzinnego śniadania. Zaaranżuj je w złotej barwie i podkreśl tym samym dostojny, ale zarazem radosny charakter tego Święta.

Wielkanoc to w polskiej tradycji jedna z najważniejszych uroczystości, dlatego stół przy którym zasiadamy podczas świątecznego śniadania powinien zyskać wyjątkową oprawę. Elegancka i urokliwa zastawa porcelanowa z kolekcji Bella Złota Linia od marki Altom Design sprawia, że stół zyskuje stylistykę glamour, a błękitny obrus nadaje całości aranżacji lekkiego, wielkanocnego i wiosennego charakteru.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 6 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Nazwa produktu Ilość Cena
Brak opcji dla tego produktu.
Razem

KOLEKCJA "BELLA ZŁOTA LINIA" MARKI ALTOM DESIGN

Doskonale zdajesz sobie sprawę, że udane spotkanie w gronie najbliższych wymaga wyjątkowej oprawy. Piękna zastawa stołowa wprawi w zachwyt Twoich gości i stworzy magiczny nastrój spotkania. Na takie właśnie okazje mamy coś specjalnie dla Ciebie - klasyczną, a jednocześnie elegancką porcelanę Bella.

Linia porcelany Bella wyróżnia się ciepłym, kremowym odcieniem, a także regularnym, prostym kształtem.