Szklanki z podwójną ścianką
Szklanki z podwójną ścianką

Wigilijny stół w brązie i czerwieni

Końcówka roku to czas, kiedy nasze domostwa przywdziewają prawdziwie odświętne szaty. Elegancka, zdobiona złotymi dekorami porcelanowa zastawa, połyskujące sztućce, a także gustowne tekstylia, które na co dzień skrzętnie przechowywane są w jadalnianej witrynie, czy też kredensie, wyciągane są na stół, aby podkreślić wyjątkowość najpiękniejszych Świąt – Świąt Bożego Narodzenia.

Zarówno wigilijna kolacja, jak i każdy świąteczny posiłek zasługują na iście królewską oprawę – nic więc dziwnego, że na naszych stołach bardzo często bryluje szlachetna i misternie zdobiona porcelana.

Na każdym świątecznym stole nie może oczywiście zabraknąć bazy, jaką jest obrus. Pomimo, iż przyjęło się, że tym najbardziej odświętnym jest ten w kolorze białym, nie bójmy się zastąpić go kolorowym. Obrus w kolorze czekolady w zestawieniu z czerwonymi serwetkami sprawi, że cała aranżacja nabierze charakteru.

Zrezygnujmy również z dekorowanej, szklanej zastawy na rzecz tej możliwie najprostszej. Wprowadźmy za to więcej czerwieni i brązu za pomocą kubków, świec oraz innych dodatków, takich jak: plastikowe bombki, czy laski wanilii.

Przygotowaliśmy dla Ciebie gotowy zestaw dla 4 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

KOLEKCJA "BELLA ZŁOTA GIRLANDA" MARKI ALTOM DESIGN

Doskonale zdajesz sobie sprawę, że udane spotkanie w gronie najbliższych wymaga wyjątkowej oprawy. Piękna zastawa stołowa wprawi w zachwyt Twoich gości i stworzy magiczny nastrój spotkania. Na takie właśnie okazje mamy coś specjalnie dla Ciebie - klasyczną, a jednocześnie elegancką porcelanę Bella.

Linia porcelany Bella wyróżnia się ciepłym, kremowym odcieniem, a także regularnym, prostym kształtem.