Wigilijny stół w naturalnej odsłonie

Święta Bożego Narodzenia to czas, który wiąże się z wieloma tradycjami: dzielenie się opłatkiem, wkładanie sianka pod obrus, przygotowanie dodatkowego nakrycie dla "niespodziewanego gościa", czy dwanaście, tradycyjnych potraw podanych w wigilijny wieczór na odświętnie ubranym stole. To właśnie te tradycje, kultywowane od lat i przekazywana z pokolenia na pokolenie, sprawiają, że Święta Bożego Narodzenia nabierają tak szczególnego charakteru.

Doniosłość tego wydarzenia podkreśla także specjalnie na tę okazję zaaranżowany stół, który jest centralnym miejscem rodzinnego spotkania. Zapomnijmy na ten czas o przepychu, wystawnym splendorze, ale skierujmy się w stronę naturalizmu, rzeczy pięknych – bo odnoszących się do barw ziemi. Kolekcja porcelany stołowej Lena i Monokolor swoją estetyką nawiązują nie tylko do naturalnych kolorów, ale też do tradycyjnych, klasycznych naczyń kuchennych, które gościły w domu naszych babć. Przez to nakrycie wigilijnego w takim stylu przywoła wspomnienia, dziecięcą radość i spokój.

Głęboka zieleń kolekcji Monokolor idealnie kontrastuje z bielą i szarością kolekcji Lena, dzięki czemu razem tworzą spójną zastawę, odnoszącą się do leśnego krajobrazu. Wigilia w stylu naturalnym pozwoli poczuć świąteczną błogość i sielankę.

Przygotowaliśmy dla Ciebie gotowy zestaw dla 4 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Nazwa produktu Ilość Cena

Kieliszki do wina Altom Design Onyx z czarną nóżką 700 ml, komplet 4 szt.

- +
49,50 zł
Razem

KOLEKCJA ALTOM DESIGN MONOKOLOR

Żywe, jednolite kolory pobudzają do życia. Soczystość tych barw pozytywnie nastraja i daje impuls do działania. Taka właśnie jest kolekcja Monokolor, od marki Altom Design, na którą składają się naczynia kuchenne takie jak: kubek, talerz deserowy, miska, czy kieliszek do jajka. Linia ta skupia na sobie wzrok, a także sprawia, że wnętrze nabiera optymistycznej atmosfery.

KOLEKCJA ALTOM DESIGN LENA

W kuchni cenisz sobie tradycyjne formy i wzornictwo, nawiązujące do domu Twoich dziadków. Proste kształty, delikatne, stonowane zdobienia, przyjemny dla oka wzór. Kolekcja Lena, która zachowana jest w odcieniach szarości, nada Twojej kuchni klasycznego i pokoleniowego znaczenia.