Wiosna na wielkanocnym stole

Wielkanoc to jedno z najważniejszych polskich świąt, które bez wątpienia zasługuje na wyjątkową oprawę. To poprzedzony nadejściem wiosny czas radości i nadziei. Sprawmy, aby wiosna zagościła również na naszym wielkanocnym stole.

Kropki to niewątpliwie uroczy, kobiecy i niezwykle dekoracyjny motyw stosowany nie tylko w modzie, ale też w aranżacji wnętrz. Ten nigdy nieprzemijający wzór gości również na pięknej porcelanie Łososiowe i Seledynowe Kropki od marki Altom Design.

Aby wspólne biesiadowanie z rodziną było pełne życia i radości możemy połączyć ze sobą obie te kolekcje nadając naszej aranżacji stołu niezwykłej świeżości i lekkości.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkową zastawę stołową. Łatwo możesz ją kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw. Poniżej propozycja zestawu dla 6 osób.

Stwórz swój własny zestaw

KOLEKCJA „ŁOSOSIOWE I SELEDYNOWE KROPKI” MARKI ALTOM DESIGN

Kropki to nieprzemijający wzór w modzie i aranżacji wnętrz. Kojarzą się lekko, młodzieńczo, ale i przytulnie i swojsko. Kolekcja Łososiowe Kropki od marki Altom Design to porcelana w ożywczych, wiosennych barwach, która pięknie zaaranżuje stół.