Z miłości do gotowania

Z miłości do gotowania staramy się podążać nowymi szlakami kulinarnymi. Wybieramy coraz to nowsze przepisy i eksperymentujemy w kuchni, aby zaskoczyć naszych najbliższych pysznymi potrawami. Kolekcja Love od marki Silesia Rybnik umożliwi każdemu rozwijanie swojej pasji.

Garnki emaliowane od lat nierozerwalnie związane są z tradycją polskiej kuchni. Kochamy je nie tylko za ich rustykalny charakter, ale i gwarancję bezpiecznego i zdrowego gotowania.

Garnki z kolekcji Love wprowadzą do wnętrza Twojej kuchni ciepłą, swojską stylistykę, a kolorowa dekoracja, wyraźnie wybijająca się na tle nieskazitelnej bieli, przywoła radość.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw kuchenny. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw.

Stwórz swój własny zestaw

KOLEKCJA LOVE MARKI SILESIA RYBNIK

Używały ich kiedyś nasze babcie, mamy, a teraz my. Nie wyszły z mody i nadal są jednymi z najchętniej wybieranych naczyń kuchennych. Garnki emaliowane nie tylko posiadają ładną, rustykalną estetykę, ale też gotowanie w nich jest zdrowe i bezpieczne, dzięki czemu bez obaw możemy w nich przygotowywać posiłki dla naszej rodziny.

Miłość do gotowania dań dla najbliższych została wyrażona w dekoracji garnków emaliowanych z kolekcji Love od marki Silesia Rybnik. Kolorowa i nietuzinkowa dekoracja w formie serduszek pięknie wybija się na tle śnieżnobiałej emalii, sprawiając, że całość nabiera niezwykle radosnego charakteru.

Kolekcja Love oferuje kilka rozmiarów garnków, dzięki którym stworzysz spójny komplet.