Inteligentna maselniczka wodna Practic

Zobacz film

W magazynie

cena:
79,50 zł
- +
pi-clock-svg Wysyłka
48 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 299 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Inteligentna maselniczka wodna pozwala utrzymać świeże masło w temperaturze pokojowej, wciąż miękkie i łatwe do rozsmarowania


Wymiary inteligentnej maselniczki:
- długość - 16,5 cm
- szerokość - 10,9 cm
- wysokość - 9,5 cm
Marka: Practic
Identyfikator: 0207015538

Opis produktu

Inteligentna maselniczka wodna rozwiązuje problem "twardego" (lub nieświeżego) masła. Każdy z nas dobrze to zna – poranki przed pracą, podczas których na szybko chcemy zrobić śniadanie. Często przeszkodą w tym jest twarde masło. Trzeba chwile odczekać, by dało się ono rozsmarować.


Z inteligentną maselniczką ten problem całkowicie zniknie. Maselnica jest skonstruowana w taki sposób, że zawsze masło pozostaje miękkie. Wykorzystuje dawne, sprawdzone sposoby utrzymania świeżego masła w temperaturze pokojowej.


Jak to się dzieje? To zasługa wody i pływaka w maselniczce, które utrzymują pokojową temperaturę masła. Przy zamkniętej pokrywce maselnicy, masło pozostaje w wodzie. Gdy ją otwierasz, to woda odpływa odsłaniając miękkie masło. Wodę wystarczy zmieniać co kilka dni. Nie ma obawy, że masło się popsuje.


Maselnica wykonana jest z tworzywa sztucznego, a pokrywka jest drewniana. Swą stylistyką przypomina nieco azjatyckie elementy wyposażenia wnętrz.


  • Z maselnicą wodną całkowicie wyeliminujesz problem twardego, trudnego w rozsmarowaniu masła

  • Masło w inteligentnej maselniczce po jej zamknięciu pokrywką znajduje się pod wodą, dzięki czemu pozostaje miękkie, ale też nie traci swych wartości

  • Sama maselniczka jest wykonana niezwykle starannie i estetycznie


Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować